Skocz do zawartości
Jerrix

Padło wspomaganie hamulców ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu jechałem trasę 500 km. Pod koniec podróży przy hamowaniu nagle zbladłem, bo cisnę, cisnę a pedał jak deska. Zapaliła się kontrolka ABS i hampli i tak już zostało. Teoretycznie jeździć się da (musiałem wracać tego samego dnia) tylko noga trochę boli bo trzeba zdrowo deptać. Zdziwiło mnie tylko, że poziom płynu hamulcowego w zbiorniczku mocno się podniósł ponad max.

Auto to 35i 2.0 syncro z 93r

 

Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
Witam, jakiś czas temu jechałem trasę 500 km. Pod koniec podróży przy hamowaniu nagle zbladłem, bo cisnę, cisnę a pedał jak deska. Zapaliła się kontrolka ABS i hampli i tak już zostało. Teoretycznie jeździć się da (musiałem wracać tego samego dnia) tylko noga trochę boli bo trzeba zdrowo deptać. Zdziwiło mnie tylko, że poziom płynu hamulcowego w zbiorniczku mocno się podniósł ponad max.

Auto to 35i 2.0 syncro z 93r

 

Jakieś sugestie ?

 

podniesienie poziomu wskazywaloby na zapowietrzenie ukladu. :609:

 

ale ja naTwoim miejscu zaczalbym sie juz powoli rozgladac za nowa pompa. niestety pompa ABS w passatach 35i nalezy do malo trwalych i czesto sprawia psikusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, tylko skąd zapowietrzenie ? :647:

Niestety nie jest to taka ''zwykła, okrągła'' pompa, tylko prostokątna dość pogmatwana :029:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
Niby tak, tylko skąd zapowietrzenie ? :647:

Niestety nie jest to taka ''zwykła, okrągła'' pompa, tylko prostokątna dość pogmatwana :029:

 

wiem mam taka sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może w cenie w/w ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z przewodami gumowsymi jest do kitu.

Sam chciaslem kupić do odmy i tylko serwis w cenie 150 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności