Skocz do zawartości
Gość skb

Jaka blacha w B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

to 2000rok i wzwyz to juz poliftowe i blacha jednostronnie cynkowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to 2000rok i wzwyz to juz poliftowe i blacha jednostronnie cynkowana ?

 

Tak, lifting był w 2000 r. Blachy są te same, tylko po lifcie zamiast problemów z klapą bagażnika, zdarzają się problemy z przednimi błotnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile mozna dac za 110 z jakims srednim juz wyposazeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile mozna dac za 110 z jakims srednim juz wyposazeniem

tytuł tematu brzmi Jaka blacha w B5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Paska z 2002 roku i już w ubiegłym roku wymieniłem lewy przedni błotnik a prawy był naprawiany, myślę że winne były chlapacze, zdemontowałem je, teraz wyskoczył bąbel nad plastikową listwą lewego tylnego nadkola.

Coś ten ocynk kiepski albo też nasze zimy dają w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku 2000 r lekko wychodzi na tylnej klapie koło podświetlenia tablicy,także nie pełny ocynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie muszę zacytować sam siebie:

Odnośnie Paska B5, to problemy z tylną klapą wynikają z tego, że całe nadwozie jest ocynkowane a owa nieszczęsna klapa nie wiedzieć czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przednim blotniku tez cos wyłazi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyłazi, kamyki tam napierniczają w lakier, obijają, do tego sól w zimę i robią się purchle, cholera. Podmalowałem toto i założyłem chlapacze. Jak ktoś ma chlapacze i nie zabezpieczy tam, to wilgoć i sól też zrobią to samo...

Ale to i tak lepiej niż dziury na wylot w Mercedesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany jak niską jakość zabezpieczenia antykorozyjnego ma B5FL. Nigdy nie ruszane lakierniczo ani blacharsko drzwi - dzisiaj odebrałem samochód od lakiernika. Z relatywnie małej zaprawki nad listwą środkową drzwi kierowcy zrobiło się malowanie całych drzwi - jeszcze poczekałbym pół roku i byłyby dziury na wylot. Takich jaj Panowie to ja nawet z podobno kiepskim blacharsko Polonezem nie miałem. W 2011 roku naprawiałem oczywiście przednie błotniki. Aktualnie samochód nie ma jeszcze 10 lat.... Samochodem bardzo fajnie się jeździ, ale ta blacha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności