Skocz do zawartości
Ziewal

XII ogólnopolski zlot w-passat.pl - OFFtop

Rekomendowane odpowiedzi

serdeczne podziękowania za mega udany zlot

Przyjechał, zgarnął większość nagród, to nic dziwnego, że udany :P

 

Bo ja wiem... taki se był ten zlot :P

 

Oczywiście joke. Zlot mega, bo Ziewalki wszystko przygotowali i dopilnowali jak trzeba a co najważniejsze, byliście Wy i było znakomicie.

Tylko czas jakoś za szybko zleciał... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał, zgarnął większość nagród, to nic dziwnego, że udany :P

veni vidi vici :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
veni vidi vici

 

Szału nie ma.Za rok oczekuję poprawy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra może ciut więcej się rozpisze bo wcześniej ledwo na oczy widziałem :D więc jeszcze raz chcieliśmy z Marleną podziękować wszystkim za przybycie i świetną zabawę na najwyższym poziomie, szefostwo ośrodka było z nas zadowolone, że tak kulturalnie się bawiliśmy (co nie znaczy, że znowu zajmiemy się organizacją ;)) i nic nie rozpier... tak że chapeau bas dla wszystkich za pełną kulturę. Dziękuję też wszystkim za same pozytywne komentarze pod naszym adresem pomimo malutkiej wtopy której prawie nikt nie zauważył :D podziękowania też należą się właścicielowi Fordo-Passata czyli Kuśkowi za co roczne udostępnienie auta, Kaperowi i Waldkowi za pomoc przy konkurencji rzutu beretem i panu posłowi czyli Nikosiowi za konkurencję strzelecką i rozbawienie towarzystwa przy rozliczaniu krat bo jak za pewne widzieliście w kręgosłupie miałem trzonek od miotły :D tak że jeszcze raz wielkie dzięki co złego to nie my i do zobaczenia za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i do zobaczenia za rok
W tym samym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym samym miejscu :)

 

spoko ja mogę wszystko dogadać z ośrodkiem ale Ty za wszystko odpowiadasz i prowadzisz zlot :D

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności