Skocz do zawartości
Qnir

Lokalizacja złącza B616 w instalacji elektrycznej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję informacji w którym miejscu mogę zlokalizować złącze B616 z poniższego schematu :) Z góry dziękuję za pomoc.

 

schemat 56.jpg

schemat 56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B616 to nie złącze a szyna / kabel / szyno-przewód o oznaczeniu B616 i funkcji Zasilania z Zacisku 30a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B616 to nie złącze a szyna / kabel / szyno-przewód o oznaczeniu B616 i funkcji Zasilania z Zacisku 30a

 

A wiesz gdzie znajdę zacisk 30a?

Brakuje mi zasilania na kostce podgrzewania przedniej szyby właśnie na przewodzie(czerwono-czarny), który idzie od bezpiecznika SC15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J47 - przekaźnik ogrzewania przedniej szyby - zasilany z SC15 10A , a SC10 zasilany jest z SA4 60A w komorze silnika połączenie śrubowe

sc.jpg

na tym samym kablu jest kilka innych rzeczy, więc nie działało by tego trochę

to Ci sie jeszcze przyda

j47.jpg

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J47 - przekaźnik ogrzewania przedniej szyby - zasilany z SC15 10A , a SC10 zasilany jest z SA4 60A w komorze silnika połączenie śrubowe

[ATTACH=CONFIG]149715[/ATTACH]

na tym samym kablu jest kilka innych rzeczy, więc nie działało by tego trochę

to Ci sie jeszcze przyda

[ATTACH=CONFIG]149716[/ATTACH]

 

Właśnie wiem że na SC15 działają jeszcze inne rzeczy. Sam przekaźnik działa tylko właśnie nie mam prądu na przewodzie czer/czarnym który idzie z SC15. Zastanawiam się czy on przypadkiem nie jest uszkodzony właśnie w miejscu B616 bo tam kabel przechodzi z 1.0 na 0.5

Bezpiecznik 60A jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności