Skocz do zawartości
hills07

Proszę o analizę logów Vw passat B5 1.9 TDI AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukując forum nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.. A mianowicie chodzi o to że po powrocie z trasy postanowiłem podpiąć vag kkl przez laptopa i popatrzeć co słychać ponieważ przy odpaleniu na zimnym silniku przez chwile silnik nie równo pracuje. Robią logi zdziwiła mnie rozbieżność wartości, prosił bym o analizę oraz ocenę czy wszystko ok.

 

Mój Passat to B5 Fl 2004r. 1.9 TDI AVF 130km

Zakupiony nie cały rok temu przebieg 280tyś (autentyk) Filtry oleje zmieniane co 10tyś km paliwo bp ultimate

 

Chciałem zaznaczyć że się na tym nie znam.

A o to wynik logów:

 

xxa.jpg

 

xxx.jpg

 

Proszę o szybką odpowiedź. Jeżeli temat nadaje się do przeniesienia proszę to zrobić, nie usuwać. Pozdrawiam.

Edytowane przez hills07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przeszukując forum nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.. A mianowicie chodzi o to że po powrocie z trasy postanowiłem podpiąć vag kkl przez laptopa i popatrzeć co słychać ponieważ przy odpaleniu na zimnym silniku przez chwile silnik nie równo pracuje. Robią logi zdziwiła mnie rozbieżność wartości, prosił bym o analizę oraz ocenę czy wszystko ok.

 

Mój Passat to B5 Fl 2004r. 1.9 TDI AVF 130km

Zakupiony nie cały rok temu przebieg 280tyś (autentyk) Filtry oleje zmieniane co 10tyś km paliwo bp ultimate

 

Chciałem zaznaczyć że się na tym nie znam.

A o to wynik logów:

 

[ATTACH=CONFIG]148761[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]148762[/ATTACH]

 

Proszę o szybką odpowiedź. Jeżeli temat nadaje się do przeniesienia proszę to zrobić, nie usuwać. Pozdrawiam.

 

Żle zrobione logi kolego, logi dynamiczne robisz na cieplym silniku (80' silnik, 90' na desce) zaczynasz robic loga przy 1500 obr konczysz na 4000 obr.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/50476-Co-logowa%C4%87-w-silnikach-TDI <---- tu masz poradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności