Skocz do zawartości
YANO

instalacja el. do hamulca ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że nic nie znalazłem na forum,ma m prośbę odnośnie przewodu który idzie do hamulca ręcznego ewentualnie kostki gdzie się przewód znajduje.Zamontowałem moduł długie jako dzienne bo mnie już s---------ł jak te ledy padają.wszystko ok podpięte działają fajnie tylko jest jeszcze funkcja wyłączania w/w swiateł np na postoju za pomocą hamulca ręcznego w nocy z zapalonym motorem w korku,zaciągamy hamulec światełka gasną :help

Edytowane przez YANO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jako że nic nie znalazłem na forum,ma m prośbę odnośnie przewodu który idzie do hamulca ręcznego ewentualnie kostki gdzie się przewód znajduje.Zamontowałem moduł długie jako dzienne bo mnie już s---------ł jak te ledy padają.wszystko ok podpięte działają fajnie tylko jest jeszcze funkcja wyłączania w/w swiateł np na postoju za pomocą hamulca ręcznego w nocy z zapalonym motorem w korku,zaciągamy hamulec światełka gasną :help

 

Ponawiam prośbę może ktoś widział ktoś wie ,albo coś słyszał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ja to sobie taki kabel podciągnąłem pod czujnik hamulca ręcznego, który znajduję się pod podłokietnikiem przy dźwigni hamulca ręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolego ja to sobie taki kabel podciągnąłem pod czujnik hamulca ręcznego, który znajduję się pod podłokietnikiem przy dźwigni hamulca ręcznego.

 

Tak kolego tylko właśnie nie chce zdejmować plastików aby coś nie zerwać myślałem że mi ktoś pomoże bliżej wiązki bezpieczników pod kierownicą .A nawiązując do twojej wypowiedzi nie ma za bardzo jak tu się podpiąć:mmm

39cfc578fe153823med.jpg

Edytowane przez YANO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać czujnik ten przyopaskowany to do niego się zapnij (chyba, że to coś innego jest) i będzie Ci działać jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nawiązując do twojej wypowiedzi nie ma za bardzo jak tu się podpiąć

 

Naciąć izolacje, dolutować się z przewodem od DRL, zaizolować (termokurczem lub izolacją) i po robocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naciąć izolacje, dolutować się z przewodem od DRL, zaizolować (termokurczem lub izolacją) i po robocie...

 

No tak tylko ciasno i nie wiem który naciąć, a dodatkowo kabel muszę ciągnąć spod kierownicy.Tak jak pisałem wcześniej chodzi mi o jakąś kostkę właśnie pod kierą,bo tam mam zamontowany moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności