Skocz do zawartości
Suchy_PL_

Luzy wałka nastawnika

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój pasztet chorował na dziwna przypadłość nierównej pracy po odpaleniu i np ruszeniu i puszczeniu gazu ...po samym odpaleniu super ,pali na dotyk a działo się tak przed wymiana wtrysków ,które przylewały- wtryski wymienione na 0.216 ale problem nierównej pracy pozostał więc osądziłem zgodnie z lekturą forum iż możliwe jest zabrudzenie nastawnika. Zobaczyłem manual ,zaopatrzyłem się w oryginalne uszczelki i czujnik temperatury paliwa (temperatura u mnie stała praktycznie na tym samym poziomej bez względu czy nagrzany czy nie) ładnie wszystko wyczyściłem i ku mojemu zdziwieniu dużo syfu nie było wkoło cewki tylko trochę przy magnesie ale nie tyle co na zdjęciach z manuala. Wszystko wyczyściłem i złożyłem, polutowałem i założyłem termokurcze na połączenia po czym ustawiłem pod vagiem dokładnie takie samo RSW jakie było : 0.680V (oczywiście z pokrywka i ropą pozostało jak w oryginale) następnie chwila grozy ale udało się wcelować w dziurkę :) ustawiłem dawkę jak przedtem ok 4.0mg ...pojeździłem 1 dzień i lipa- to samo....chwilami nawet gorzej bo coś dawka skakała jak prychał ale co przykuło moją uwagę to luz wałka nastawnika nie na boki a wzdłużny. Gdzieś na internecie jest filmik i ponoć tego luzu nie ma być- jak jest u was ? bo przypuszczam (nie wiem czy słusznie), że mój nastawnik po prostu jest do bani lub mój filtr MANNA ,który ma 9 miesięcy coś psoci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności