Skocz do zawartości
Aheg

Passat b4 1.9 90KM analiza bloku 011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu zdecydowałem się na kupno passata(jeździłem ogladać pare innych aut, jednak ostatecznie kupiłem passata i to z mojego miasta i jestem mega zadowolony). Passat jeździ bardzo fajnie jak na te 90KM. Mam z nim związane pare planów na najbliższe lata, dlatego zacząłem od zakupu kabla by móc samemu logować autko :) Dopiero oswajam się z całym programem, na start postanowiłem przeprowadzić logowanie grupy 011 aby sprawdzić w jakim stanie jest turbinka. Auto logowałem 3 razy. 1 próba przy dawce paliwa 6.0-6.2, 2 próba dawka 4.0-4.2, a ostatnia próba była już na dawce 2.2-2.4. Tutaj rodzi się moje pytanie, powinienem zostawić dawkę 2.2-2.4 czy może trochę ją zmniejszyć(np. ustawić te 4.0-4.2). Auto na początku miało dawkę 6.0-6.2. Chciałbym zlogować auto i wiedzieć trochę więcej na jego temat, dlatego na razie wrzucam logi 011 i jak możecie powiedzcie mi jakie jeszcze grupy powinienem zlogować żeby móc powiedzieć coś więcej na temat auta :)

 

Na początek dawka 6.0-6.2(wyżej) oraz 4.0-4.2(niżej)

http://vaglog.pl/log_230969.html

 

Tutaj już z dawką 2.2-2.4

http://vaglog.pl/log_231133.html

 

Z tego co sam zauważyłem to wartości procentowe trochę się zmieniły przy dawce 2.2-2.4, jednak za wiele mi to nie mówi :/

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ok

pisalem juz w swoim poscie nizej ze jak ja u mnie zmniejszylem dawke to mniej zaczal palic mimo ze pisali odwrotnie na forum

sprawdz przy tej niskiej dawce ile pali jak nie ma innych objawien

 

ja ustawilem u mnie dawke na 3,2 a przedtem mialem 5,2 i 7,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarekS

tylko u mnie kompromisu nie moge wyczuc

auto odpala znakomicie na 3,2 jak i na 7,0

kopa tez ma na obydwoch dawkach:bezzebow

 

teraz pojezdze na tej 3,2, a jak bedzie palic mniej (na kompie teraz wskazuje po 200km 4,8L) to jeszcze zmniejsze i zobacze

przedtem oczywiscie jak komp wskazal 7L to rzeczywiste wykazalo 6,9L wiec jest kalibracja OK:beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz identyczne odczucia, to ustaw na zalecaną, czyli 3,4mg/R.

Edytowane przez DarekS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze ile bedzie palic na poszczegolnych dawkach:cool

 

jak na tej 3,2 wyjdzie malo to zmniejsze jeszcze maxymalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności