Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

być może nie miałeś skanowania oprogramowania w całości nie potrafię odpowiedzieć ,

Mam wiarygodny sygnał z VW Świtoń - Paczkowski , że tak robią i nie będę grał w rosyjska ruletkę , wykasują lub nie

Ok, to wykasuja, bo wgraja swoja wersje, czy przyjda i pokaza srodkowy palec ws. gwarancji?

Wykasowanie nie boli, mozna znowu ustawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, jaki jest koszt dołożenie ambient light to śpieszę poinformować, że dostałem wycenę z ASO i koszt jest 3500 brutto za części + 2000 robocizna. Jak na 4 listwy LED + 8 diod LED to troszkę dużo nie uważacie? Pewnie do tego dochodzą jakieś elementy montażowe plus te plastiki w których są osadzone ledy za klamkami i uchwytami ale tak czy inaczej przeszła mi ochota na ten gadżecik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z kolegów ogarnął opuszczane prawe lusterka przy cofaniu w passku bez pamięci foteli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z kolegów ogarnął opuszczane prawe lusterka przy cofaniu w passku bez pamięci foteli?

 

Hmm... ja nie mam elektrycznych foteli, a lusterko się opuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to ciekawe. możne pod koniec roku włączyli to fabrycznie, u mnie samochód z września i nie opuszcza się.

Kwestia zakodowania

http://www.stemei.de/pages/coding/vw-passat-b8/beifahrerspiegelabsenkung.php

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to ciekawe. możne pod koniec roku włączyli to fabrycznie, u mnie samochód z września i nie opuszcza się.

Kwestia zakodowania

http://www.stemei.de/pages/coding/vw-passat-b8/beifahrerspiegelabsenkung.php

Mam auto z grudnia i takze sie nie opuszcza.

Ktos to probowal juz kodowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ja nie mam elektrycznych foteli, a lusterko się opuszcza.

 

W DP w ustawieniach lusterka i wycieraczki, również brak odpowiedniej opcji do załączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W DP w ustawieniach lusterka i wycieraczki, również brak odpowiedniej opcji do załączenia.

 

żeby była opcja w DP trzeba najpierw zakodować w ustawieniach VAGiem albo VCDSem.

nie mam kiedy pojechać spróbować zakodować, jak znajdę chwilę czasu to podjadę do znajomego, ale to akurat powinno się dać zrobić bez problemu.

Zdecydowanie bardziej interesuje mnie kwestia przekodowania pakietu drogowego do pakietu drogowego plus ale brak info o takiej możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby była opcja w DP trzeba najpierw zakodować w ustawieniach VAGiem albo VCDSem.

nie mam kiedy pojechać spróbować zakodować, jak znajdę chwilę czasu to podjadę do znajomego, ale to akurat powinno się dać zrobić bez problemu.

Zdecydowanie bardziej interesuje mnie kwestia przekodowania pakietu drogowego do pakietu drogowego plus ale brak info o takiej możliwości

Czy w razie czego można podjechać do kolegi na zakodowanie Lusterka oraz Lane Assist? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kto z kolegów dysponuje vcdsem? :)

 

Trochę tego jest do zmiany :D

 

http://www.vcdscoding.com/#!passat/cog8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze wracajac do ambient light to sie zastanawiam czy nie kupic na alledrogo albo calych boczkow albo samych listew z klamkami i przelozyc te listwy z ledami i podpiac to do przewodow ktore ida do oswietlenia przyciskow sterowania szybami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wiekszosc dodatkow moge wam zakodowac vcdsem ,mecze sie tylko z Line Assist którego nie moge rozgryść. Jesli ktoś ma LA wlaczone to zapraszam porownamy kodowania i podzielimy sie na forum jak uruchomic, w zamian wszystkie zmiany gratis za przyjazd. Zainteresowani zmianami pisac na priv lub GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na przyklad mozna wlaczyc? Jakie opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w razie czego można podjechać do kolegi na zakodowanie Lusterka oraz Lane Assist? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kto z kolegów dysponuje vcdsem? :)

 

Trochę tego jest do zmiany :D

 

http://www.vcdscoding.com/#!passat/cog8

 

Mam VCDS i czekam tylko na jakas instrukcje. Niestety kupilem, ale nie bawilem sie tym w ogole wczesniej, wiec nie do konca wiem jak sie tym poslugiwac.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

witam wiekszosc dodatkow moge wam zakodowac vcdsem ,mecze sie tylko z Line Assist którego nie moge rozgryść. Jesli ktoś ma LA wlaczone to zapraszam porownamy kodowania i podzielimy sie na forum jak uruchomic, w zamian wszystkie zmiany gratis za przyjazd. Zainteresowani zmianami pisac na priv lub GG

Esz...nie moge teraz znalezc ale na pewno na forum SIII byl skan z LA. Gdybym wiedzial ze to takie wazne, to od razu umiescilbym tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wiekszosc dodatkow moge wam zakodowac vcdsem ,mecze sie tylko z Line Assist którego nie moge rozgryść. Jesli ktoś ma LA wlaczone to zapraszam porownamy kodowania i podzielimy sie na forum jak uruchomic, w zamian wszystkie zmiany gratis za przyjazd. Zainteresowani zmianami pisac na priv lub GG

 

Ja mam pełen pakiet drogowy, więc i Lane Assist, więc zapraszam do Łodzi na sprawdzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wygląda sytuacja z asystentem martwego pola?

Da się to jakoś zrobić bez pakietu drogowego?

Nie zwróciłem zupełnie uwagi,że występuje to przy tym pakiecie.

Myślalem,że w tej klasie aut to wyposażenie standardowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a jak wygląda sytuacja z asystentem martwego pola?

Da się to jakoś zrobić bez pakietu drogowego?

Nie zwróciłem zupełnie uwagi,że występuje to przy tym pakiecie.

Myślalem,że w tej klasie aut to wyposażenie standardowe.

Lusterka muszą być wymienione - to na początek listy kosztów - musisz mieć w nich diody sygnalizujące niebezpieczeństwo na innym pasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał wcześniej vwpicia listę i kosztorys. Oprócz lusterek to jeszcze 2 radary w tylnym zderzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem z allegro dekory led, zobaczymy co z tego wyjdzie :D. Jak zamontuje dam foto co i jak.

dekor2.jpg

 

 

i mała zmiana na zakończenie dnia, w końcu leci dym z opon wyłączenie ESP he he. Bardzo przydatne dla wszystkich co mają 4 motion, auto jeździ prawie bokiem jak bmw :D

IMG_20160224_200727.jpg

dekor.jpg

IMG_20160224_201119.jpg

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłem z allegro dekory led, zobaczymy co z tego wyjdzie :D. Jak zamontuje dam foto co i jak.

[ATTACH=CONFIG]141796[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]141797[/ATTACH]

 

 

i mała zmiana na zakończenie dnia, w końcu leci dym z opon wyłączenie ESP he he. Bardzo przydatne dla wszystkich co mają 4 motion, auto jeździ prawie bokiem jak bmw :D

[ATTACH=CONFIG]141798[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]141799[/ATTACH]

 

Wagen chyba do ciebie przyjadę prędzej niż myślałem :D

 

Ile za ledy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam szczegoly na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności