Skocz do zawartości
sm1

B7 Jakie żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

W celu odpięcia kostki muszę wcisnąć ten jasny plastik czy odchylic lub pociągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego - zrobione :)

Pytanie do znawców:

czy są wersje B7 z tyłu led a z przodu halogen (fabrycznie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz ??? Zamawialem

Nówke b7 w 2014 i led tyl = bixenon przod.

 

A ze na ulicy sporo wersji z ledami a z przodu wiesniackie halogeny, to tylko dlatego bo ktos z tylu chcial miec ledy wiec sobie zalozy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Więc sobie założył.

 

Mialem b7 highline ale i w comfortline kolega bral wersje z halogenami zwykłymi i zadnej opcji na tył nie było innej. Pamietam ze konfigurowalo sie mnostwo rzeczy ale bez przesady. Swiatla albo zwykle z przodu czyli zwykle z tylu albo bixenon z przodu i led z tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zderzak ???

w b7 wymieniałem żarniki po 200 tyś pierwszy raz i pewnie ostatni.

 

wymiana 15 min, żadnego ściagania zderzaka.

 

Ale jaka przyjemność z jazdy z xenonami w porównaniu ze zwykłą żarówą w zwykłym halogenie.

 

+ doświetlanie i xenony skrętne a w moim przypadku jeszcze asystent zmiany świateł. Bajka.

 

Już nie mówiąc o b8.... tam to się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza.

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość już gadania nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć jak to jest z mandatami w przypadku kiedy ktoś holuje mi samochód (oberwałem w tył, żarówki porozbijane) i de facto te światła nie działają? Na www.motonews.pl piszą, że "Jeśli kierowca zapomni włączyć świateł lub ma je niesprawne, może zostać ukarany mandatem". Ale to tyczy też takiej sytuacji, o jakiej napisałem? Będę wdzięczny za info, to ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możecie mi powiedzieć jak to jest z mandatami w przypadku kiedy ktoś holuje mi samochód (oberwałem w tył, żarówki porozbijane) i de facto te światła nie działają? Na www.motonews.pl piszą, że "Jeśli kierowca zapomni włączyć świateł lub ma je niesprawne, może zostać ukarany mandatem". Ale to tyczy też takiej sytuacji, o jakiej napisałem? Będę wdzięczny za info, to ważne :)

Jeżeli masz niesprawne światła z tyłu to pozostaje tobie tylko laweta

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś takie HIDy http://allegro.pl/zestaw-xenon-canbus-hid-slim-cyfrowy-55w-h7-vertex-i6235359506.html o mocy 55W? jest to sprawdzony zestaw i w miarę niezawodny?

Edytowane przez Simon2123
zmiana postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności