Skocz do zawartości
ewelina196

Szyberdach i podsufitka B5 r.97, przekładka z po-lifta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Jak w temacie, chcę wymienić szyberdach, gdyż mam uszkodzony i przy okazji podsufitkę. Moje pytanie: czy ktoś praktykował taką zamianę - czy podejdzie mi podsufitka z po-lifta? Lub przynajmniej czy podejdzie sam szyberdach bez żadnej kombinacji jak z wtyczkami? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka podejdzie tylko jest wykonana i innego materiału niż ta z przed liftem, ale to w niczym nie przeszkadza ciężko coś zauważyć szyberdach powinien podejsć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po rozmowie z chandlarzyną i mówi że nie podejdzie ze sedan to jest inaczej wyprofilowana itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z kombi podsufitka z polifta (bez szyberdachu) powinna pasować do przed lifta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale mi chodzi o sedana.

Nie chce kupic kota w worku bo nikt później nie chce przyjac jak nie pasuje,a szyber by sie przydal jak juz jest tym bardziej ze mi klima padla ,zreszta podsufitke mam w oplakanym stanie i tez chce wymienic,niby wyglada tak samo ale ...

w najgorszym wypadku szyber zmienie sam a podsufitke bym oddal do jakiegos polecanego tapicera i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic poszukam gdzies indziej temat mozna zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nabijac specjialnie postow ,ale dalej nic nie znalazle. Na szrocie gosc chce kase od reki za podsufitke bez szybra(do samej przymiarki),znalazlem ladna na portalu aukcyjnym ale gos nie ma pojecia czy podejdzie do przedlifta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nabijac specjialnie postow ,ale dalej nic nie znalazle. Na szrocie gosc chce kase od reki za podsufitke bez szybra(do samej przymiarki),znalazlem ladna na portalu aukcyjnym ale gos nie ma pojecia czy podejdzie do przedlifta

 

 

 

 

Ponawiam trafila się igla z polifta pomocy brać czy nie?

Edytowane przez ewelina196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności