Skocz do zawartości
ptaku

Opony i Felgi - wszystko na temat

Rekomendowane odpowiedzi

Masz napęd na tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest na tyl mozesz cos podpowiedziec byl bym wdzieczny bardzo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ktoś miał ciekawe 17 calówki z letnimi oponkami do pastucha B8 i ma zamiar zmieniać na większe lub sprzedać z innych powodów proszę o info.

Piszę gdyż wcześniej widziałem że koledzy się zgłaszali że mają do sprzedaży takowe koła w tym dziale ale było to już jakiś czas temu.

Niestety brałem auto z placu wyprodukowane w CL i nie mogłem dołożyć w cenie do produkcji (1680 zł

) felg 17 calowych tylko musiałbym kupować je przez salon z normalną marża przez dział części czyli cena kosmos. Wziąłem auto na 16 calowych kołach tak jak stało i drugi komplet niestety :( też 16 calowych dostałem zimowych gratis więc mam 2 komplety 16 a chcę na lato 17. Przy okazji jeden komplet 16 Sepang z letnią oponą do zbycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień jazdy na NOKINACH A3 235/45/18 - nie widzę/słyszę specjalnie różnicy w stosunku do letnich Conti

 

Ja założyłem Alpine5 Michelin. Głośno że strach.

Wyważanie na Hunterze nie wykazało żadnych wad.

Po prostu są bardzo głośne ale ponoć bezpieczne na ośnieżonej jezdni.

I po komforcie:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alpine5 Michelin.
bieżnik kierunkowy... ja założyłem w zeszłym roku NOKIANY D3 na O3 i również "łeb urywało"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie powinno byc cisnienie w 17" kolach dla silnika 2.0 190KM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naklejce przy drzwiach kierowcy jest podane, zależnie od obciążenia auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na naklejce przy drzwiach kierowcy jest podane, zależnie od obciążenia auta.

 

Ahhh a szukalem na klapce wlewu paliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam 2,4 bara obie osie bez obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli by ktoś miał ciekawe 17 calówki z letnimi oponkami do pastucha B8 i ma zamiar zmieniać na większe lub sprzedać z innych powodów proszę o info.

Piszę gdyż wcześniej widziałem że koledzy się zgłaszali że mają do sprzedaży takowe koła w tym dziale ale było to już jakiś czas temu.

Niestety brałem auto z placu wyprodukowane w CL i nie mogłem dołożyć w cenie do produkcji (1680 zł

) felg 17 calowych tylko musiałbym kupować je przez salon z normalną marża przez dział części czyli cena kosmos. Wziąłem auto na 16 calowych kołach tak jak stało i drugi komplet niestety :( też 16 calowych dostałem zimowych gratis więc mam 2 komplety 16 a chcę na lato 17. Przy okazji jeden komplet 16 Sepang z letnią oponą do zbycia.

 

RS2000: Mam prośbę: sprawdź na swojej wklejce na słupku bocznym od strony kierowcy jakie masz ciśnienia powietrza do tych 16-tek? Będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi dobre felgi 17" do Passata B8 2.0 TDI CR 150 KM.

 

Zastanawiam się nad MAK Wolf 17 albo Ronal ale słabo z dostępnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAK WOLF 17x7.5 ET 47 są w cenie 2400 w sklepie alusy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niewiele mniej kupilem te felgi u nich jesienia. Opony Goodyera po 550/szt i wyszlo 4400 z montazem i przekladka. To nie 5600 jak tu ktos pisal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich maila z zapytanie o dostępność felgi ET40 - jak będzie w rozsądnym czasie to pewnie kupię.

Teraz opony Gooddyera w 215/55/R17 są po ok 660 - więc to już daje różnicę 400 PLN na całym zestawie.

Przed sezonem napewno były tańsze a dodatkowo produkcja opony Goodyear UG 8 Performance chyba się zakończyła i dostępne są tylko UG Performance 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem do nich maila z zapytanie o dostępność felgi ET40 - jak będzie w rozsądnym czasie to pewnie kupię.

Teraz opony Gooddyera w 215/55/R17 są po ok 660 - więc to już daje różnicę 400 PLN na całym zestawie.

Przed sezonem napewno były tańsze a dodatkowo produkcja opony Goodyear UG 8 Performance chyba się zakończyła i dostępne są tylko UG Performance 1

 

Polecam nokiany WR A3, na allegro można komplet za 1900zł kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do B8 homologację mają MAK WOLF z ET 47 a nie z ET 40 (jak w London-ach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam nokiany WR A3, na allegro można komplet za 1900zł kupić.

 

Ja zapłaciłem za UG 1 2390 za komplet , super się jeździ i są ciche - nie było jeszcze próby zimowej z wiadomych względów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i kiedy kupowałeś te oponki ?

Na allegro komplet nokianWR A3 można kupić za 2033 z dostawą. Na oponeo UG 1 kosztuje 2672. Różnica dość znaczna niestety :(

Edytowane przez AndrzejGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem pod koniec października, teraz chyba ceny są inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności