Skocz do zawartości
pimpusm

Znikneło menu komfort

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oddałem samochód do drobne naprawy z hamulcem elektrycznym (nie zwalniał przy ruszaniu pomimo zapiętych pasów). Nic nie zrobili w tym temacie ale z menu na wyświetlaczu między zegarami zniknęła mi linijka "Comfort" gdzie można ustawiać sposoby otwierania drzwi, automatycznego blokowania po ruszeniu itp.

Twierdzą że nic nie robili.

Miał może ktoś podobny przypadek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie odłączyli akumulator.... było to omawiane w którymś temacie, nie pamiętam czy dotyczącym modułu komfortu czy wymiany licznika.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale akumulator był wielokrotnie odłączany a licznika nie wymienili! Więc co mogli zrobić???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpięli najpierw klemę plusową. Podepnij pod kompa, pokasuj błędy. A jak nie wróci, to potem na pół godziny odłącz klemę minusową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale jak przywrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam serio i oczekuję konkretnych odpowiedzi. Jak ci się nudzi to pisz na innym forum. Poza tym głupia odpowiedź=głupie pytanie!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odepniesz ujemną klemę na ok pół godzinki to komputer się zresetuje i po podłączeniu sczyta wszystkie sterowniki od nowa. Tak czy tak najpierw vcds i pokasować błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się pytam serio i oczekuję konkretnych odpowiedzi. Jak ci się nudzi to pisz na innym forum. Poza tym głupia odpowiedź=głupie pytanie!!!!!!!!!!1

 

Jak nie potrafisz poszukać na forum to może przyjmij do wiadomości, że to są akurat dobre rady.... Jakbyś znalazł temat o znikającym menu comfortu między zegarami to przeczytałbyś podobne rady i to wielu osób. Znikające menu comfort między zegarami po odpięciu akumulatora nie jest wcale takim jednostkowym przypadkiem, a i rady na to są różne, i wcale vcds nie musi pomóc (poza wykasowaniem błędów oczywiście...) wielu pisało na ten temat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności