Skocz do zawartości
ozi58

regulator ciśn. paliwa ADR prawidłowa praca

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ze sprawnego regulatora ciśnienia paliwa z jego króćca powinno dmuchać powietrze? Bo z tego co czytam to wpięcie się w niego oznacza sprawdzenie ciśnienia paliwa Tak? a w moim przypadku po zdjęciu przewodu podciśnienia z regulatora nic się nie wydobywa ale przewód idący do przepustnicy zaciąga powietrze. Czy w takim przypadku mój regulator jest nie sprawny? Jeżeli tak to czy może to być przyczyną złych czasów i korekt? http://www.fotem.pl/data/mini/male_35427820e44e1923325c67eda84bf76.jpg

 

Sugeruje się tym filmikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ze sprawnego regulatora ciśnienia paliwa z jego króćca powinno dmuchać powietrze? Bo z tego co czytam to wpięcie się w niego oznacza sprawdzenie ciśnienia paliwa Tak? a w moim przypadku po zdjęciu przewodu podciśnienia z regulatora nic się nie wydobywa ale przewód idący do przepustnicy zaciąga powietrze. Czy w takim przypadku mój regulator jest nie sprawny? Jeżeli tak to czy może to być przyczyną złych czasów i korekt? http://www.fotem.pl/data/mini/male_35427820e44e1923325c67eda84bf76.jpg

 

Sugeruje się tym filmikiem

 

 

Nie dawno miałem okazję zdiagnozować zapieczony ezektor, usprawniłem go poprzez wd 40. Syczenie które myslałem że wydobywa się z okolic listwy wtryskowej okazało się słyszalne z ezektora. Sam ezektor jest szczelny te odgłosy są słyszalne jakby wewnątrz czyżby rozszczelnił się w środku? czy tez ma taką głośno prace. Dodam, że po usprawnieniu ów urządzenia spadły mi parametry przepływu na jałowym (były za duże ok. 4mg) a także parametry sondy (zalewała) ale nadal są duże, a także czasy wtrysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności