Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam problem z navi po wprowadzeniu celu i wciśnięciu start navi wypowiada ( no route guidance is available to your intermediate destination ) w tłumaczeniu wychodzi coś takiego ( brak dostępnych jest prowadzenie do miejsca docelowego do pośredniego ), proszę o jakieś podpowiedzi bo jak nie to navi wyląduje na śmietniku a w jego miejsce wejdzie jakaś chińszczyzna. :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz najprawdopodobnie mapy z pokryciem Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedną orginalną płytę 2005, 2006 czechy-polska i jedną nagrywaną 2013/2014 czechy-polska i na obydwóch płytach mówi to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze Koledzy, navi złapała jakąś zawieche ale już jest prawie dobrze normalnie prowadzi, no może nie do końca bo bambus języka się nie nauczył, mam radyjko spolszczone, płyta miała być z lektorem po polsku nie wiem czy faktycznie jest ten lektor czy go nie ma, z navi jak wchodzę w ustawienia to zamiast angielskiego metrycznego mam polski, przełączałem na niemiecki później na polski i zmienia się głos na angielski, proszę Koledzy o pomoc co dalej z tym mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to język polski jest pod angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze Koledzy, navi złapała jakąś zawieche ale już jest prawie dobrze normalnie prowadzi, no może nie do końca bo bambus języka się nie nauczył, mam radyjko spolszczone, płyta miała być z lektorem po polsku nie wiem czy faktycznie jest ten lektor czy go nie ma, z navi jak wchodzę w ustawienia to zamiast angielskiego metrycznego mam polski, przełączałem na niemiecki później na polski i zmienia się głos na angielski, proszę Koledzy o pomoc co dalej z tym mogę zrobić.

 

Masz mapę bez lektora pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie " Kolega" z tego forum poleciał sobie ze mną w h... wziął pieniądze i mnie oszukał, jak ktoś jest chętny to mogę powiedzieć kto to żeby nie oszukał nikogo więcej. :mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie " Kolega" z tego forum poleciał sobie ze mną w h... wziął pieniądze i mnie oszukał, jak ktoś jest chętny to mogę powiedzieć kto to żeby nie oszukał nikogo więcej. :mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem

 

a co tak od razu bojowo.............. ktoś napisał ci wyżej, sprawdź angielski (o ile mnie pamięć nie myli to chyba ktoś gdzieś pisał, że polski jest pod angielskim) albo dopytaj tego od którego wziąłeś, jest coś takiego jak PW, a tu od razu kosy na sztorc i młotkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wyżej że zmieniałem język a pod angielskim metrycznym znajduje się polski, po przełączeniu języka z niemieckiego na polski mówi po angielsku...czytanie ze zrozumieniem. hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień:

Polskie menu,a polski lektor w tym rodzaju nawigacji tj. mfd2 cd/dvd to dwie różne sprawy,pl menu jest to nakładka językowa w tym wypadku język angielski metryczny jest zastąpiony polskim instalowana w urządzeniu,a polski lektor znajduje się na płycie z mapami tu sytuacja jest ta sama pliki lektora angielskiego zastąpione są plikami z polskim lektorem.

W sieci krąży kupę map dx niby z polskim lektorem ,niestety po wypaleniu okazuje się ,że dalej mówi po angielsku(pliki lektora nie podmienione).

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności