Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję tak jak w temacie map do Rns310 nigdzie nie mogę znaleźć na forum bo wszystko jest do Rns510 tak samo sprawa się ma do spolszczenia tegoż radia.

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie ciężko, wiek sprzętu to po pierwsze, brak aktualizacji map od ładnych lat to po drugie, jakość map to po trzecie, po prostu nikt nie będzie bawił się w tym przypadku w "Park Jurajski" szkoda czasu.......

tylko tak patrzę, pasek rok 2010 i Rns310? nie pomyliło ci się z 315?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy edukacyjne które mozna dostac w sieci to wersja V4 (2012 rok) Poźniejsze mapy ktre sie pojawiały nie były juz poddatne na edukacje.

Jezeli chcesz wgrac tanio PL menu do RNS310 to jestem Ci to w stanie załatwic za 200 zł ( na aledrogo wołaja nawet 500 zł)

Mapy aktualne widziałem na e-bayu 2015 rok za 155 funtów

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-RNS-310-Skoda-RNS-Seat-Media-Navigation-V7-FX-SD-West-Europe-2015-/251810064855?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3aa10ca9d7

Niestety tylko oryginalne bedą działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej będzie ciężko, wiek sprzętu to po pierwsze, brak aktualizacji map od ładnych lat to po drugie, jakość map to po trzecie, po prostu nikt nie będzie bawił się w tym przypadku w "Park Jurajski" szkoda czasu.......

tylko tak patrzę, pasek rok 2010 i Rns310? nie pomyliło ci się z 315?

 

No niestety jest rns310 tez mnie to dziwiło bo auto jest dość dobrze wyposażone a radio słabe chyba będzie trzeba się za innym rozglądać :(

 

Co do odpowiedzi Rafla wielki dzięki za post ale raczej chciałbym to za darmo jakaś samemu wykombinować ale chyba czeka mnie jeszcze zmiana radia jak to już jest takie ze nic z nim nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności