Skocz do zawartości
maaju

Vivaro? Trafic?.. a może Primastar?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Planuję kupić jedno z powyższych autek a padło na te przez ich wygląd który od początku przypadł mi do gustu. Jako ze wyglądają identycznie nie licząc logo to zastanawiam się w którą stronę kierować poszukiwania. Być może ktoś z Was użytkuje któreś z tych autek i może coś podpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem służbowe Vivaro i szczerze powiem że spisywało się suuuuper. Dla porównania jeździłem Fiatem Ducato i w porównaniu do Vivaro to taczka. Super zwrotne, jak na diesla dość ciche, zawieszenie trwałe, buta też mało ( silnik z tego co pamiętam był chyba 2,4) jedyny minus to dość często padająca manetka od kierunkowskazów a konkretnie umieszczony w niej włącznik świateł mijania i dość ciężko wymienić żarówkę mijania w przednich reflektorach, problemów z korozją za mojego użytkowania to auto nie miało żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem służbowe Vivaro i szczerze powiem że spisywało się suuuuper. Dla porównania jeździłem Fiatem Ducato i w porównaniu do Vivaro to taczka. Super zwrotne, jak na diesla dość ciche, zawieszenie trwałe, buta też mało ( silnik z tego co pamiętam był chyba 2,4) jedyny minus to dość często padająca manetka od kierunkowskazów a konkretnie umieszczony w niej włącznik świateł mijania i dość ciężko wymienić żarówkę mijania w przednich reflektorach, problemów z korozją za mojego użytkowania to auto nie miało żadnych.
Przyznam że jak na ten moment najbardziej właśnie na opla stawiam Dzięki za wypowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem vivario i trafikiem opel mial 280tys i szedł jak do ognia trafik mial o 100 tys mniej oba mialy 2,5dci 150 6 biegowa ale opel mnie nie zawiudl trafik raz turbina poszla rozwarz opcje t4 oczywiscie z za zachodniej granicy najlepiej z pod holandi czym wiecej przejedziesz tym lepiej znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... rozwarz opcje t4 oczywiscie z za zachodniej granicy...

He, he. Niegłupi pomysł - zależy do czego potrzebujesz tego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He, he. Niegłupi pomysł - zależy do czego potrzebujesz tego auta?

Szukam wersji westfalia więc przeznaczenie wiadome:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w melanz to tylko multivan

:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli do pracy to polecam transita,mialem vivaro 6skrzynia i po 5 mies pogonilem,o zwrotnosci to nie ma w tym aucie mowy,jezdzi sie fajnie nie powiem,z tylu sprezyna,ale teraz uzywam juz 5rok swb sredni dach 2004 tranzita,jezeli zrobie upgrade to tylo na tego po 2006 roku,skret ma jak sx200 przygotowany do driftu,paka w swojej klasie najlepsza,jedyny mankament to gnija,ale przez ores uzytowania (lekko nie ma) zmienilem raz klocki,a tak to olej z filtrem co 10tys,widomo jak na turystyka to t5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zwrotnością Vivaro bym się spierał, jak dla mnie to to auto było jak czołg, praktycznie zawracał w miejscu. Mówię to z doświadczenia bo miałem na stanie służbowy rajdowóz. Autko świetnie sobie radziło w osiedlowych uliczkach i przeróżnych miejskich zakamarkach. Fakt miałem jedno zdarzenie przez idiotę któremu zachciało się otwierać drzwi przesuwane podczas gwałtownego ruszania (co tu dużo mówić poprostu wypadły i zostały na chodniku) ale to nie wina auta a kretyna który je otworzył. Zapomniałem wcześniej napisać że ogrzewanie było w nim niesamowicie wydajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na turystyka to t5
powiem tak opini co do Vivaro nie znam ale opini o T5 słyszałem wiele i niestety same złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to było na tyle w temacie? Nikt już sie nie wypowie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby to było na tyle w temacie? Nikt już sie nie wypowie?

 

hmm Ojciec ma między innymi vivaro - po 4 latach stwierdzam iż ,,trzyma się kupy'' żadnych niespodzianek,normalna obsługa i śmiga a kilometrów robi sporo ( po kraju) ogólnie - dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności