Skocz do zawartości
Gość Kokkonen

Brak schowka w B4???

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej -> poduszki wystrzelone :)

 

Samochód (żeby nie było wątpliwości, że to np Golf):

 

przod_pro.jpg

 

i schoweczek:

 

schowek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoją deskę i na swoją, to chociaż ja mam B-3, różnią się one jedynie kierownicą. Poprostu masz pewnie deskę od B-3.

No, mam jeszcze inną tapicerkę i inny lewarek (automat), a poza tym, to tak jakbym widział swoje autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byl "schowek" w B4 nawet w wersji z klima i airbagiem :)

 

Jest to jeden z rarytasikow jaki ciezko jest spotkac w tym aucie :) Tak naprawde byla to polka na drobiazgi, mala bo mala ale byla. Rzadkosc w B4, mialem okazje taka kupic do siebie, ale kolor mi nie podchodzil do koloru tapicerki, tak wiec odpuscilem

 

Odswieże trochę ten temat.

Znalazłem przeglądając oferty na allegro - może komuś się przyda :)

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam b3, airbagi i klime i właśnie mam taką zamykaną półeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FRIDAY 24

Ale koles maxymalnie przegiął z ceną 250zł za kawałek plastiku, juz ma to z 3 miesiace wystawione cos nie am chetnych, tak samo jak w niektórych wersjach były od nóg pasażera na dole przykrecane uchyty zamykane na napoje ladne estetyczne nawet możecie zerknąc czy tez mieliście, bo wtedy macie dwa otwory montażowe w obudowie deski i czy czasami Ktos albo wam tego nie shandlował przed sprzedażą auta albo odkręcił (u Mnie tak było) wiec dokupiłem to za UWAGA:30zł koleś mi jeszcze ze szkłem z szyb przysłal (rozbił doszczetnie pasia(((, a później widzialem kolesia jak wystawil na aukcje BCM i uzyskał za taki sam uchwyt 160zł oznaczony jako RARYTAS, wiec jak to mówią szukajcie a znajdziecie:)

Pozdrawiam ja też poluje na tą półeczke ale w wersji do 100zl:)

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FRIDAY 24, ten kolo z allegro co sprzedaje ta poleczke to wie co robi :) to jest faktycznie rarytas ;) i sprzedaje to w cenie rarytaskow :) takich podlokietnikow oryginlanych jak i takich poleczek jest BARDZO malo. sam szukam takiej poleczki, ale nie w takiej kosmicznej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Ja mam luzem taką półeczkę co to link podał kokkonen (od B3) też czarną, ale bez klapki (gdzieś wsiąkła). Leży u mojego ojca w garażu, jak sprawdzę w przyszłym tygodniu jej stan, to dam znać i jeśliby kogoś interesowała, to możemy się dogadać... Drugą taką ale kompletną mam w swoim B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
FRIDAY 24, ten kolo z allegro co sprzedaje ta poleczke to wie co robi :) to jest faktycznie rarytas ;) i sprzedaje to w cenie rarytaskow :) takich podlokietnikow oryginlanych jak i takich poleczek jest BARDZO malo. sam szukam takiej poleczki, ale nie w takiej kosmicznej cenie.

 

Shade, też kiedyś szukałem takiej półeczki, ale po usłyszeniu ceny dałem sobie spokój. Chociaż przyznaję, że takie zamykano cacko wyglada rewelacyjnie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

Odświeżę trochę temat. Mam pytanie. Jak wygląda oryginalna półka do wersji z klimą i airbagiem pasażera? Foty mile widziane. Gdzie taką kupić? :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności