Skocz do zawartości
Dekoder1

1.9 AVF duże spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na liczniku było 90stopni na dniach wykonam pełne logi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie ta korekcja.

1 Log to za mało :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, odswiezam temat, poniewaz jestem nowy na forum i nie moge zalozyc nowego tematu. Posiadam passata avf 2001 r z automatyczna skrzynia 130 km 1.9 tdi. Mam problem od jakiegos czasu ze spalaniem. Samochod pali mi na trasie od 8.5 do 9 litrow przy predkosci okolo 130 km/h. Na postoju auto ma spalanie na "D" do 1.5 l/h przy wlaczonej klimie a 1.3 na wylączonej, na "P" spalanie wynosi okolo 0.9 na dzialajacej klimie a 0.7 na wylaczonej klimie. Dodam ze auto czasamie dziwnie zachowuje sie jak jest zimny silnik, dzisja wlanał mi taka smuga z rury ze myslalem ze sie udusze :D Mam możliwosc wykonania logow statycznych w tym momencie, tylko nie wiem ktore bloki mam logowac, moze sama statyczna proba cos pokaze, a jezeli nie to dorwe kogos, kto mi pomoze z proba dynamiczna. Bardzo proszę o pomoc, bo od jakiegos czasu pod wzgledem tankowania moj passat zrobil sie studia bez dna. Sprwadzilem na vagu wtryski, wszystkie oscylowaly w okoliach od -2.8 do +2.8 a moj kat synchornizacji walkow rozrzadu waha sie od 0.6 do 1.1 i do 1.7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden temat - jeden użytkownik, nie wcinajcie się w cudzy temat bo robi się wielki burdel - nie wiadomo których logów dotyczy odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jestem nowy, więc nie mogę założyć posta, a jak napisałem na forum dla nowych to nie za wiele się dowiedziałem. Chciałbym tylko żeby ktoś kto się zna rzucił na to okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności