Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tam trzeba zatankować punkty. Czy warto? W znaczeniu czy lista radarów jest aktualna?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem rok temu i zapłaciłem chyba sms. Baza jest na bieżąco aktualizowana, Ja uploadowałem tylko Radary stacjonarne, ale samo DP raczej kiepsko to prezentuje. Nie ma żadnego ostrzegania o zbliżaniu się, nie widać ikonek na AID, widać tylko na ekranie DP w momencie dojeżdżania do radaru. Ikonki są jakies standardowe/ogólne nic nie znaczące. Także nie rozwijałem tematu od tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikony mozna tez dodac wlasne, natomiast z ostrzedaniem jest slabo, da sie ustawic takie pikniecie ale jak jest glosniej radio to wogole tego nie slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ciekawe, a w jaki sposób można dodać ikony i powiadomienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodawalem przez niemiecka strone vw do nawigacji tak jsk do RNS 510 sie robilo, jak pobierzesz ikone to mozesz dodac do punktu, a dzwiek chyba tez tam. Wpisz poi do rns510, przekonwertuj na stronie, wgrasz na karte i powinno dzislac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie przygotowałem sobie plik z sześcioma radarami na Zakopiance. Przekonwertowalem na stronie VW. Tam jest opcja wcześniejszego ostrzegania i można wgrać własna ikonę. Jutro jadę to może zrobię jakaś fotkę i sprawdzę jak to działa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Buzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie przygotowałem sobie plik z sześcioma radarami na Zakopiance. Przekonwertowalem na stronie VW. Tam jest opcja wcześniejszego ostrzegania i można wgrać własna ikonę. Jutro jadę to może zrobię jakaś fotkę i sprawdzę jak to działa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Baza poipoint zawiera wszystkie radary, są również te które po zmianach przepisów zostały zdjęte ale lepiej więcej niż wcale, na długi weekend majowy jechałem z okolic Nowej Soli do Międzyzdroji i pokazuje super tylko z tym powiadomieniem jest lipa tylko piknięcie ( Discover Media). Są już punkty z odcinkowymi pomiarami prędkości. Ściągałem kilka kategorii fotoradary stacjonarne, przenośne, punkty kontroli drogowej, radar odcinkowy. konwertowanie na stronie niemieckiej VW z ikonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualizacja mapy skasuje wgrane POI?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie skasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie połączenia telefonu. Mój Samsung galaxy s7 edge łączy się po Mirror linku, ale jak połączyć go po Android auto? Trzeba mieć specjalny program? Dlaczego po Mirror link są tylko aplikacje VW i jakaś apka Car Mode? Czy są jakieś inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ikar

 

Musisz zainstalować Android Auto na telefonie - niestety w PL nadal nie jest dostępne w sklepie Play, ale możesz pobrać APK z:

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

 

W MirrorLink widoczne są tylko aplikacje "kompatybilne" z tym systemem, nie jest to jakaś duża liczba, ale powinieneś coś znaleźć dla siebie ;-) Mała lista jest tutaj: http://www.mirrorlink.com/apps, ale jest ich więcej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obrałem wreszcie moje auto i zacząłem się bawić wszystkimi ustawieniami i bajerami. Mam pytanie - czy i w jaki sposób można wysłać poprzez car net do samochodu zaplanowaną, kompletną trasę? Po zalogowaniu na komputerze do car net mam tylko "Import celów online". Można zaimportować pojedynczy cel, a nie całą trasę.

 

Mam już też kilka wstępnych obserwacji i uwag ale to opiszę w innym wątku. Ogólnie pierwsze wrażenie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj obrałem wreszcie moje auto i zacząłem się bawić wszystkimi ustawieniami i bajerami. Mam pytanie - czy i w jaki sposób można wysłać poprzez car net do samochodu zaplanowaną, kompletną trasę? Po zalogowaniu na komputerze do car net mam tylko "Import celów online". Można zaimportować pojedynczy cel, a nie całą trasę.

 

Mam już też kilka wstępnych obserwacji i uwag ale to opiszę w innym wątku. Ogólnie pierwsze wrażenie super :)

 

Niestety, nie ma opcji wysłania trasy jako takiej, jedynie poszczególne punkty ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektóre raporty o stanie pojazdu są wyświetlane w archiwum wielokrotnie (czasem nawet 4 razy z tymi samymi danymi)? Czy ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie potrafię połączyć iPhone 5 przez CarPlay. Łącze przez usb w podłokietniku i nic się nie dzieje. Mam DPro. Co robię źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hix, pochwal się lepiej samochodem! Chyba pierwszy na forum MY2017?

Edytowane przez Tobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@hix, pochwal się lepiej samochodem! Chyba pierwszy na forum MY2017?

 

Nie, nie MY2017 :)

21 tydzień produkcji. Odebrany w środę, oszołomienie jeszcze mnie trzyma, instrukcja jeszcze nawet nie ruszona, 500km zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie potrafię połączyć iPhone 5 przez CarPlay. Łącze przez usb w podłokietniku i nic się nie dzieje. Mam DPro. Co robię źle ?

 

Podłącz pod USB pod radiem, tam powinno działać. Port USB tu i port USB w podłokietniku tylko z zewnątrz są takie same ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności