Skocz do zawartości
rafus13

[Archiwum] -> Nysa 2015 13/14 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

My juz w domu, impreza jak zawsze udana, towazystwo zaje.......eeeee, wielkie podziekowania dla Big Jaska i Karoliny za domek, pozdrowiena i widzimy sie za 2 tygodnie

 

 

 

Dziękujemy WSZYSTKIM za wspaniały prezent dla naszego maleństwa nie wiem ja to zrobiliście ale trafiliście 100%

 

 

WP_20150614_001.jpg

Edytowane przez rafus13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Wszystkim imprezka 1 klasa , towarzystwo wyborowe :ok: , miło było spotkać i pogaworzyć o starych karabinach :D , furaki ładnie porobione :ok: . Dzięki dla Jasia i Miśka :kumple za zaklepanie kwatery :spie . Dzięki również dla Sylwi , Helcika i Miłego za towarzystwo w domq wspólne grillowanie i biesiady :D , oraz wspólną drogę powrotną :ok: .

 

Dziękujemy WSZYSTKIM za wspaniały prezent dla naszego maleństwa nie wiem ja to zrobiliście ale trafiliście 100%

Nasza Wspaniała Grupa zna się na wszystkim :D , cieszymy się że prezencik niespodzianka został trafiony w gusta :* .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chcę podziękować romeo9999 za przygarnięcie mnie i znajomych do siebie na plac. Gdyby nie Ty pewnie stał bym za bramą ;-) Pozdrawiam i dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać :marecek zwłaszcza obecnych od czwartku :zdrowko: ja to ten od grilla :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bogato było :super: Podziekował Wszystkim Przybyłym :provw: , wieczorem zapodam kilka fotek :)

 

 

za kilka dni walczymy znowu :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temacik zamykam , jeśli kto ma jeszcze jakie fotki i chciałby dodać pisać PW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności