Skocz do zawartości
Michal.Enter

Opinie o operatorach sieci komórkowych.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja akurat mam odmienne zdanie. Mnie męczą takie wiązane usługi. Poszedłem do Plusa. A ma pan to a może to hymm nie ma pan. To zrobimy tak że umowa na to na 12 miechów ale płaci pan tylko 6 bo pierwsze trzy darmowe a drugie trzy z rabatem i wtedy ten tel jest za tyle i taki abonament. W Orange tez mi wciskali neta bezprzewodowego za 12zł żeby pomniejszyć abonament i tel taniej dostać. A jak przychodzi co do czego ani rabatów rachunki z kosmosu. Moim wyznacznikiem jest: idę oferta na abonament plus wybrany tel w najlepszej cenie. Play pobiło w moim przypadku konkurencje stąd znalazłem się u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian dokladnie tak samo mysle. Dla tego napisale wczesniejszego posta.

 

Zarembaz jak ja bym chcial taka usluge mieszana to albo bym nic nie mial bo nic nie jest w stanie zaspokoic moich potrzeb (nie mowie juz o zachciankach) albo musiabym zaczekac na jakiegos nowego operatora oferujacego potrzebne mi uslugi.

A tak jak z Damianem. Ide, porowuje to co potrzebuje i wybieram.

Zawsze moge tez opowiedziec Ci co jest fajnego w sieci ktora mamy w firmie, nie denerwujac juz tym co oferuja nam inne globalne sieci. Ale my tylko w Polsce mamy aktywnych (ciagle) okolo 7tys kart SIM, pomijajac juz ilosci w skali europy i swiata.

Tylko to bedzie zadne porownanie dla Nas jako zwyklych ludzi bo o takich warunkach a czasem i mozliwosciach nie slyszelismy i nigdy nie uslyszymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po 16 latach w 2012 przeniosłem się z ERY&T-MOBILE do play i żałują że tak późno. Za jeden numer płaciłem trzy razy tyle co teraz za 4 w play numery na firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Geril

Ja bym już chciał, żeby skończył się ten rok i umowa z orange ;) Nagle okazało się, że jednak nie mam darmowych rozmów ;) Chciałabym przejść do play, słyszałem że jest sporo tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym przejść do play, słyszałem że jest sporo tańszy.

 

Śmiało :) 3 miesiące przed zakończeniem umowy wal do Play. Przeniesienie zrobią za ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu porównywać możliwości Ringostatu z innymi firmami. Posiada wszystko - niezawodną telefonię z elastycznymi ustawieniami, dane do analizy i dodatkowe narzędzia do pracy z połączeniami. Wszystko może działać razem lub osobno. Jesteśmy małą firmą, więc na razie korzystamy z telefonii oraz podłączyliśmy aplikację do obsługi połączeń, ponieważ znacznie wygodniej jest dzwonić i odbierać telefony. Ale planujemy również przetestować call tracking, aby poprawić nasze wyniki reklamowe. Żadna inna firma nie oferuje tak wielu opcji w jednym oknie. Dla przykładu zobacz https://ringostat.com/pl/alternatives-zadarma/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności