Skocz do zawartości
Colin

Przekładka fabrycznego 2 DIN na mniejsze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie mam w Pasku fabryczny radioodtwarzecz Delta 6. Chciałbym założyć coś porządniejszego. W związku z tym potrzebuję Waszej pomocy. Odtwarzacz jakiś sobie dobiorę, natomiast nie wiem w co jeszcze powinienem się zaopatrzyć. Fabryczne radio to 2 DIN, nowe będzie 1 DIN. Coś mi świta, że trzeba będzie wymienić cały kosz, prawda to? Po wymianie zostanie trochę wolnego miejsca, chciałbym w to miejsce wmontować fabryczny mini-schowek. Poratujcie co powinienem kupić od A do Z, najlepiej z linkami bo nie chcę rozbebeszyć tego i czekać na przesyłkę jakiejś drobnej części o której zapomniałem lub nie wiedziałem.

Z góry dziękuję :kciuki

Edytowane przez Colin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie ramki 2 din i 1 din jest inne więc chyba niema możliwości zmiany z 2 na 1 no chyba że deskę rozdzielczą wymienisz:P oczywiście chodzi o samą ramkę bo radio 1din jak najbardziej będzie pasować.

 

forum.vw-passat.pl/threads/41253-Montaż-konsoli-2-DIN tu masz temat o przeróbce 1 din na 2 din, ale jest tam numer seryjny schowka który w tym przypadku będzie ci potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tego nie przewidziałem. W takim razie nie ma co wbijać się w niepotrzebne koszty tylko szukać czegoś konkretnego z 2DIN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, tego nie przewidziałem. W takim razie nie ma co wbijać się w niepotrzebne koszty tylko szukać czegoś konkretnego z 2DIN...

spokojnie możesz zamontować dowolne radio 1din i kieszeń 1din a między radio a tą kieszeń musisz wstawić taki prawie trójkątny element - fabrycznie w koszach 2din w passatach gdzie np. było radio gamma+cd player lub zmieniarka w konsoli środkowej.

PassatDDParts.jpg

 

tak więc nic nie musisz przerabiać tylko zmieniasz radio i dokupujesz kieszeń i ten oddzielający element, u siebie miałem MFD 2din a obecnie mam "kombajn" 1din z wysuwanym ekranem 7"

Tak to u mnie wygląda

de5b4db027ae916b2b47152226cb80fb.jpg

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie o to mi chodziło, dzięki. Masz może numer fabryczny tego "trójkąta" i kieszeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dokładnie o to mi chodziło, dzięki. Masz może numer fabryczny tego "trójkąta" i kieszeni?

 

1J0857725C króciec łączący

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie możesz zamontować dowolne radio 1din i kieszeń 1din a między radio a tą kieszeń musisz wstawić taki prawie trójkątny element - fabrycznie w koszach 2din w passatach gdzie np. było radio gamma+cd player lub zmieniarka w konsoli środkowej.

[ATTACH=CONFIG]126107[/ATTACH]

 

tak więc nic nie musisz przerabiać tylko zmieniasz radio i dokupujesz kieszeń i ten oddzielający element, u siebie miałem MFD 2din a obecnie mam "kombajn" 1din z wysuwanym ekranem 7"

Tak to u mnie wygląda

de5b4db027ae916b2b47152226cb80fb.jpg

 

Powoli ogarniam temat. Zostaje mi to puste miejsce wielkości 1DIN jak na fotce. Czym to wypełnić? Kupić jakąś uniwersalną kieszeń czy są może dedykowane. Zależy mi na tym aby to jako tako wyglądało.

Edytowane przez Colin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie kieszeń od skody Superb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz CB?

idealne miejsce na radyjko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale ta szufladka jeżeli pasuje to też nie zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności