Skocz do zawartości
Lover

Potrzeba modeli Passata od B1-B7 podczas prezentacji B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Z ramienia agencji Qlture Events organizujemy prezentację nowego Passata B8. W celu lepszego ukazania nowatorskich rozwiązań w tym modelu, chcielibyśmy przedstawić ewolucję modeli B1 do B7. Potrzeba modeli jak najmniej odbiegających stanem i oryginalnością od wyjazdu z fabryki (także tuning nie tym razem : ( )

 

Prezentacja odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek (27.11) w salonie w Katowicach. Samochody powinny pojawić się koło 18-19, cała impreza rozpocznie się o 20 i potrwa do około 24. Na miejscu będzie catering, wstęp dla kierowcy + osoba towarzysząca. Wynagrodzenie to 300zł.

 

Zgłoszenia ze zdjęciami proszę kierować do mnie na priv, póki co udało nam się zgromadzić :

 

B1 - chyba mam jedno z nielicznych na forum..

B2 - Patryka ( 5 drzwi hatchback ) lub Tomasz ( czerwone kombi )

B3 - Mateusza B3 VR6

B4 - Konrada B4 VR6 US

B5 - Marka

B6 -

B6 CC - Bogdan

B7 -

 

Generacje które już mamy nie są pewne, dlatego wolałbym mieć w zanadrzu więcej niż 1 sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wpaść popatrzeć? :) Ile wstęp? :) Chyba że wrzucę na serię, i będę jako zastępcza druga sztuka B4 :wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek o Tobie pomyślałem w pierwszej kolejności jak dotarłem do B4. Niestety auta nie mogą być nawet oklejone, zawieszenia mogą być jedynie delikatnie obniżone, koła seryjne - bo kto w tamtych czasach modził Passata B4 :hmm ? Wstępu jako takiego nie ma, impreza stricte zamknięta, wejściówki VIPowskie itd, ale wiadomo, że nikt Ci nie zabroni podjechać pod salon wieczorem i popatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah przyklejony jęzorem do szyby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt Ci nie zabroni podjechać pod salon wieczorem i popatrzeć

gdzie ma być ta impreza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B1 - chyba mam jedno z nielicznych na forum..

B2 - Patryka ( 5 drzwi hatchback ) lub Tomasz ( czerwone kombi )

B3 - Mateusza B3 VR6

B4 - Konrada B4 VR6 US

B5 - Marka

B6 -

B6 CC - Bogdan

B7 -

No ale był B5 3B i B5 3BG-między nimi też duża różnica była... Skoro rozróżniacie B3 i B4 oraz B6 i B7, to prosiłbym też o rozróżnienie obu generacji B5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie ma być ta impreza?
prawdopodobnie salon Porsche.

 

 

No ale był B5 3B i B5 3BG-między nimi też duża różnica była... Skoro rozróżniacie B3 i B4 oraz B6 i B7, to prosiłbym też o rozróżnienie obu generacji B5
Nowe wytyczne : ma być jedno auto z konkretnej generacji czyli jeśli B3 to raczej już nie B4, podobnie w B5, jeśli 3B to nie 3BG i z B6/CC podobnie. Również mi się to nie podoba, bo naobiecywałem już, a tu zmiana - będę o tym jeszcze rozmawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech się vw wypowie nt B6 i B7, czy to jedna generacja.

Skończy to forumowe spory o nowym modelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wmorde

 

 

Wstyd się przyznać, ale dziś dostałem telefon o rozporządzeniu salonu VW dotyczącym cięcia kosztów Eventu... Mają być tylko modele B1 i B2, a resztę "sami sobie zorganizują" -już to widzę.

 

Dziękuję za wszelkie propozycje, dane mam spisane, jak coś się zmieni, będę się kontaktował drogą radiową :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają być tylko modele B1 i B2

Widocznie zbyt mały przeskok technologiczny jest między B2 a B8, żeby pozostałe generacje ściągać ;)

Lover, współczuję Tobie współpracować z takim niezdecydowanym zleceniodawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to osobiście dynda, bo akurat tak się składa, że mam B1 i zarobię, tak jak kumpel z B2. Szkoda natomiast, że teraz ja muszę świecić oczami przed kumplami którzy już się na coś takiego napalili.. Ja już przygotowałem nawet prezentację w której opisuję główne różnice i ulepszenia generacji i blablabla...

 

Pozdrowionka:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności