Skocz do zawartości
dziadzia 91

Wariujące oswietlenie i alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie aktualne dzisiaj sprzedałem paska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Przez rdzę pod szybą woda dostaje się do zamka i ciągle mam sygnał otwartej klapy. Jest to strasznie irytujące. W najbliższym czasie nie mogę wymienić klapy. Jak odepnę wtyczkę od zamka, to alarmu nie ma, ale klapa się nie domyka. Wie ktoś może który kabel w tej wtyczce jest odpowiedzialny za sygnał otwartej klapy? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inny problem z alarmem. Zamykam z pilota kontrolka w drzwiach mruga, po ok 1 minucie lub 2 włacza sie alarm na 30 sek. i potem jest cisza nic sie nie dzieje.Zrobiłem inny numer że w czasie alarmu otworzyłem z pilota i otworzyłem przednie drzwi kier. i zamknąłem je i zamknąłem sam. z pilota alarm już sie nie włączył.Co jest nie tak? dlaczego powyje raz i potem cisza? Dodam że lampka w drzwiach kierowcy mruga i sygnalizacja na desce jest, natomiast nie mam sygnalizacji na desce z tylnych drzwi i klapy(kombi) czyli rozumiem że sygnał zaryglowania jest.Po otwarciu samochodu i zamknięciu już sie nie włącza. Wiem ze mikrostyki w tylnych drzwiach i klapie są zepsute, ale powinien tak samo wyć. Vag alarmu nie można dezaktywować. Wiem czytałem już kilkanaście postów ale takiego przypadku nie spotkałem. Jeżeli na desce nie świeci kontrolka otwartych drzwi lub innego to znaczy że jest zamknięte.

Co można z tym zrobić?

Czy muszę naprawiać zamki z tego powodu? I dlaczego po zamknięciu dwa razy jak pisałem jest spokój?

Jak to można inaczej wyłączyć.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności