Skocz do zawartości
Grzegosh

Carbon w środku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym osiągnąć podobny efekt http://www.caractere.com/medias/upload/products/cars/volkswagen/passat/passat-06/interior/passat-06-01.jpg

 

Jak to zrobić? Trzeba kupić panel i inne elementy w takim kolorze, czy może da się moje jasne elementy okleić czymś co będzie tak wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydrografika - droższe ale bardziej efektowne rozwiązanie (sam kolor bez faktury carbonu).

okleina - tańsze rozwiązanie (z fakturą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wrzuciłeś to folia, użytkownik mkpol miał takie u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak okleję folią to potem da radę to jakoś zdjąć? Bez uszkodzenia plastików? I bez śladów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu ją zdejmiesz, nic się nie poniszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja też oklejałem wnętrze taka folią i powiem CI tak, ja amator zrobiłem to w 2-3 godz razem z demontażem plastików.

odtłuści elementy folia, mocna suszarka do nagrzewania i jazda. to jest prostsze niż się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. A masz może kolego freeman67 zdjęcia jak to wygląda po zrobieniu? Tzn. zdjęcie środka. Ładniej jest niż z tymi białymi kolorami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki koledzy. A masz może kolego freeman67 zdjęcia jak to wygląda po zrobieniu? Tzn. zdjęcie środka. Ładniej jest niż z tymi białymi kolorami?

kiedyś zrobiłem tak: http://forum.vw-passat.pl/threads/127096-M%C3%B3j-Silberpfeil-pakiet-chrom-skompletowany-)?p=1793308&viewfull=1#post1793308

a teraz mam hydrografikę:

http://forum.vw-passat.pl/threads/127096-M%C3%B3j-Silberpfeil-pakiet-chrom-skompletowany-)?p=2105989&viewfull=1#post2105989

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Świetnie wygląda hydrografika. Ile takie coś kosztuje na całego paska?

Gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam to za całość płaciłem 260 pln

dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim tylko folia markowa. SOT, Oracal, 3M (według mnie w takiej kolejności). Te tanie chińskie badziewia może i fajnie się kleją, ale po pierwszym solidnym upale będziesz miał bąblowisko na dekorach. Najlepiej według mnie pasuje grafit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim tylko folia markowa. SOT, Oracal, 3M (według mnie w takiej kolejności). Te tanie chińskie badziewia może i fajnie się kleją, ale po pierwszym solidnym upale będziesz miał bąblowisko na dekorach. Najlepiej według mnie pasuje grafit

 

Dzięki. To chyba kupię taką folię (tylko tę firmę znalazłem na allegro) http://allegro.pl/3m-folia-aluminium-szczotkowane-di-noc-szer-122cm-i4615723496.html

 

Powiedz mi proszę jeszcze jedno - ładniej się prezentuje w pasku szczotkowane aluminium czy karbon?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za carbonem. o ile deska sie rozbiera w miare prosto tak boczki w których sa tez plastiki juz gorzej. kolego co do folii podejdz sobie do sklepu bo ceny w sklepach sa praktycznie takie same i sobie przyłóż kawałek folii do deski i zobaczysz która Ci sie spodoba, ja tak robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności