Skocz do zawartości
Gość manius

Odblokowanie Bety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość manius

Witam. jestem tutaj nowa osoba na forum. Rozladowal mi sie ostatnio akumulator w B5 - rocznik 1997 a co za tym idzie radio przelaczylo sie w tryb SAFE. Zamontowane jest w nim seryjne radio Beta, jednak nie jest to ten model co opisana instrukcja na tym forum. Czy kazda wersje Bety odblokowuje sie w ten sam sposob? Na radiu mam przyciski numeryczne, jest ich od 6 (1 do 6). Kod, ktory mam podany do odblokowania radia ma niestety cyfre 8, wiec nawet nie wiem jak uzyskac taka cyfre. Prosze o podpowiedzi. Postaram sie przyblizyc wam wieczorem wersje mojego radia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pomocą przycisków numerycznych wprowadzasz kod. Pierwszą cyfrę wprowadzamy za pomocą pierwszego guzika, drugą za pomocą drugiego itd. - tak jest napisane w instrukcji. Mówisz, że przyciskając przycisk 8 razy nie otrzymasz cyfry 8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manius

Moja wersja Bety to BR-157 - przyciskow numerycznych jest 6, miedzy nimi jest przycisk TP i bodajze AN ale nie jestem pewien. Wiec niby jak mam otrzymac cyfre 8 z klawiszy od 1 do 6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec niby jak mam otrzymac cyfre 8 z klawiszy od 1 do 6 ?
wcześniej
Mówisz, że przyciskając przycisk (dowolny od 1 do 6 - przypis Makaj) 8 razy nie otrzymasz cyfry 8 ?

edit:

 

a kod masz czterocyfrowy, czyli używasz tylko klawiszy 1-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manius

No OK, dajmy na to ze zrobie tak, to teraz jeszcze jak potwierdzic dana cyfre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz jeszcze jak potwierdzic dana cyfre?
nijak :P , po wprowadzeniu pierwszej naciskasz drugi przycisk, a po wszystkich potwierdzasz całość.
Zamontowane jest w nim seryjne radio Beta, jednak nie jest to ten model co opisana instrukcja na tym forum
to powinno być tak samo. Nie mam daru przekazywania wiedzy :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manius

Hmmm, no OK, sprobuje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro wam napisze czy sie udalo :) Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrą 1 naciskasz tyle razy ile wynosi pierwsza cyfra Twojego kodu np jeżeli jest to 8 to wciskasz jedynkę osiem razy następnie druga cyfra itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manius

Probowalem wczoraj odblokowac radio ale nic z tego. Czytalem instrukcje ktora jest tutaj na stronie i z tego co jest nappisane, to po wlaczeniu radia po napisie SAFE powinny pojawic sie po kilku sekundach cyfry 1000. Tak niestety nie jest. Probowalem wpisac kod, ale nic z tego. Jedyna zmiana jaka zauwazylem to po przekreceniu stacyjki i wyjeciu kluczyka zaczela migac dioda.

 

Moj kod to 1416 czyli w jakiej sekwencji mam naciskac klawisze? Pierwsza naciskam jedynke - 1 raz, potem dwojka - 4 razy? I tak z reszta? Dobrze to rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu - po odłączeniu aku przypadkowo wprowadziłem 2 razy błędny kod i... aktualnie nie pojawia mi się 1000... świeci się tylko napis "SAFE" i w lewym dolnym rogu cyfra 2...

Jak to odblokować?

 

Już sobie poradziłem - wystarczyło zostawić włączone radio na parę godzin

Edytowane przez css

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności