Skocz do zawartości
Bart

zamiana rcd500 na rns510

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wymienial ktos z Was rcd 510 na nawigacje na rns 510? Czy mozna zrobic to w samochodzie na gwarancji bez jej utraty?

 

Jak jest z funkcjonalnoscia takiego rozwiazania - rozumiem ze nie ma kamery cofania ale czy poza tym wszystkie funkcje dzialaja?

 

Jak wymada nawigacja rns 510 na tle popularnych serwisow typu automapa?

 

Pozdrawiam,

 

BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego to prawie taka sama jednostka wzbogacona o moduł GPS a okrojona o zmieniarkę. Jeśli masz antenę GPS to nie powinieneś mieć większych problemów pod warunkiem że zapiszesz sobie kodowanie z rcd i dasz je do rns by ci kiera działała dodatkowo może wymagać zakodowania Gatewaya. To już bylo opisywane na forum ;) poSZUKAJ :P miłego użytkowania

 

 

 

 

 

 

witam,

wymienial ktos z Was rcd 510 na nawigacje na rns 510? Czy mozna zrobic to w samochodzie na gwarancji bez jej utraty?

 

Jak jest z funkcjonalnoscia takiego rozwiazania - rozumiem ze nie ma kamery cofania ale czy poza tym wszystkie funkcje dzialaja?

 

Jak wymada nawigacja rns 510 na tle popularnych serwisow typu automapa?

 

Pozdrawiam,

 

BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego to prawie taka sama jednostka wzbogacona o moduł GPS a okrojona o zmieniarkę. Jeśli masz antenę GPS to nie powinieneś mieć większych problemów pod warunkiem że zapiszesz sobie kodowanie z rcd i dasz je do rns by ci kiera działała dodatkowo może wymagać zakodowania Gatewaya. To już bylo opisywane na forum ;) poSZUKAJ :P miłego użytkowania

 

Wielkie dzieki, nie wiedzialem ze nawigacja nie ma zmieniarki CD - w ten sposob rozwiazales moj dylemat! Wole miec zmieniarke w centralnym slupku niz nawigacje.

 

Mam jeszcze pytanie bo widze ze kolega sie orientuje. Na allegro po okolo 600 zl sprzedaja podobno oryginalne kamery cofanie - bezpieczne jest ich zamontowanie? Bedzie dzialac z radiem 510? oczywiscie wiem ze trzeba zakodowac radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to są dwie wersje wersja LOW bez sterownika i wersja ze sterownikiem + ok.600zł sterownik

 

Mam inne radyjko pod które będę montował kamerkę bezpośrednio bez sterownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki, nie wiedzialem ze nawigacja nie ma zmieniarki CD - w ten sposob rozwiazales moj dylemat! Wole miec zmieniarke w centralnym slupku niz nawigacje.
Za to ma kilkanaście giga miejsca na twardym dysku, które można wykorzystać na muzykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt o tym zapomniałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności