Skocz do zawartości
lukisio

Bus dla montera 15-20tys

Rekomendowane odpowiedzi

Mój poczciwy osiołek (transit) 2,5d 1991r już ma dość do remontu (blachy, progi, drzwi przesuwne, drzwi tylne, podłoga, mocowania resorów, pęknięty resor, sączenie fordowe i kilka innych rzeczy....)

 

Czas na zmiany i teraz nie wiem co wybrać. Osiołka kupiłem od znajomego i ciągu roku zrobił u mnie 40tys km.

Auto ma służyć do pracy montera. Paka zwykle mało obciążona bo na niej jest kilka elektronarzędzi, 2 drabiny (3x10 i 3x7). jakieś przewody, narzędzia. Gabarytowo jest dużo ale nic ciężkiego. Poprzednik był podwyższany, średnio długi i był idealny do pracy :)

 

Myślałem o VW LT35 z silnikiem 2,5tdi 109km. lub o Sprinterze 316cdi. Wiem, że obu autach blachy siadają ale na pewno nie tak jak w moim fordzie... Jak macie inne propozycje to jestem otwarty.

 

Jak mi powiedział jeden znajomy. Jak zaczniesz jeździć busem to już nie przestaniesz i to prawda. Jak w busie masz wszystko pod ręką to mniejszym aucie jest się ciężko odnaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mastera, albo coś z grupy PSA : ducato, boxer, jumper. Dłubię przy busach więc mam porównanie, z moich obserwacji najmniej podatne na rudą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota hiace. Pozdro

 

http://otomoto.pl/toyota-hiace-d4d-T4112285.html

Szef taka jeździ tylko ze chyba full wersja bez skór.

Skrzynia automat w matce przy kierownicy. Paka 3drzwiowa, z szybami we drzwiach plus możliwość otwarcia. Wygodna sprawa, nie trzeba okrazac auta by się do niego dostać.

Auto ma na pokladzie na standardzie el. Szyby. Tylko o klimy brak. 2.4d motor silny, polecam. W razie w jeszcze 2 osoby dasz rade tym przewiesc.

Edytowane przez Bartek1602

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mastera, albo coś z grupy PSA : ducato, boxer, jumper. Dłubię przy busach więc mam porównanie, z moich obserwacji najmniej podatne na rudą.

Master jest ciekawą opcją. Powiedz na co uważać przy szukaniu? Jakie jednostki omijać a czego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności