Skocz do zawartości
Kobrator

Problem po zatankowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzisiaj mialem taki problem z moim B7 2.0 Tdi Bluemotion, jechalem do niemiec, i zatankowalem okolo 15 litrow ropy do pelnego zbiornika na stacji BP 50 km przed granica. Ruszam ze stacji , a tu samochod nie ciagnie , obroty tylko do 2500 i nic wiecej, wogole nie ma mocy , ale dojechalem do nastepnej stacji ( moglem max. 90 km/h ) . pytam mechanika , i on nic mi nie moze poradzic ( mowi moze turbina? ale nic nie kopci), probujemy pare razy na postoju i na pelnym gazie wskazowka obrotomierza nie wychyla sie wiecej jak na rowne 2500 obrotow , ale pracuje rowniutko , calkiem normalnie, co to moze byc??????? piatek wieczor , ciezka sprawa, bo z dzieciakami jade . Po polgodzinie odpalam probuje i chodzi!!!!! i wlasnie zajechalem bez problemu nastepne 650 km!!!!! CO to moglo byc? trefne paliwo, czy zbieg okolicznosci? pozniej mysle, czy czasem nie nalalem benzyny ( paragonu oczywiscie nie wzialem) czy moglbym tak sie pomylic? jezdze juz 14 lat dieslami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej paproch który przytkał kanaliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bak 70 litrow, dolalem 15 , to mialem jeszcze 55litrow z orlenu , tak by te 15 litrow byly zanieczyszczone? a i dodam ze zaden komunikat na kompie sie nie pokazal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG ci prawdę powie ...

 

Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Nie wiem jak inne silniki VW, ale mój TDI CR ma ogranicznik i na postoju nie depnę więcej niż 2500 obr. Więc te testy u mechanika nie były żadnym potwierdzeniem usterki. A podczas jazdy? jak wyżej już napisano VAG pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oczywiście z wciśniętym pedałem sprzęgła, nie ruszając go można gazować do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie , wiem juz tyle , ze na postoju mam tez ogranicznik do 2500 obrotow , a jak zreszta to sie dowiem w poniedzialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i nic nie wykazalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności