Skocz do zawartości
mikolajfiecek

Chiński skuter Romet 777 4t i problemy po naprawie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem nijak dot. Passatów ale coż, warto spróbować.

Znajomy odebrał ostatnio Rometa 777 od mechanika, był wymieniany wariator oraz "zestaw naprawczy gaźnika" (szczegółów niestety nie znam). Po naprawie skuter zaczął dziwnie się zachowywać. Zaczął gasnąć na wolnych obrotach (szczególnie gdy włączone są światła) oraz podczas przyspieszania przy prędkości ok. 20-30 km/h dziwnie przerywać. Kolega nie chce już oddawać skutera do tego mechanika. Czy macie pomysł co to może być? Akumulator w dobrej formie, odpala ze startera. Skuter jest odblokowany. Przebieg ok. 15000 km

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już skończyła się gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem niech go gdzieś sie pozbędzie bo chińskie "skuterki" to studnia bez dna wiem bo sam miałem 2szt. W jednym w ciągu 2 lat 4tys/km 10 razy był na wszelkich naprawach a po gwarancji to już przebiło wszystko dosłownie po wyjechaniu z serwisu następne defekty wychodziły, a o skuter dbałem lepiej jak o siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech go odda do tego samego mechanika, niech się wytłumaczy. Myślę że chodzi o regulację gaźnika. Ale najlepiej sprzedać i myśleć o czymś godnym dla mężczyzny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przerywa przy przyśpieszaniu to znaczy, że ma problem z podawaniem paliwa do gażnika, pewnie pompka podająca... jak odblokowany i zestaw naprawczy to pewnie większe dysze itd, zapotrzebowanie na paliwko rośnie, a pompka niewydolna.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności