Skocz do zawartości
piter123

Prośba o analizę logów 1.8T ANB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przygotowuję mojego passata do strojenia w firmie ecu tuning we wrocławiu i mam wrażenie że coś się muli, najbardziej odczuwalne jest to na 3 biegu, więc porobiłem trochę logów może uda się komuś mi pomóc.Kiedyś od razu jak założyłem turbinę to łądowałą łądnie przy 2500 obr. dochodziło do 0,9 bara i przeładowywało, czyli tak powinno byćbez strojenia chyba, a teraz tego nie ma, jak odpinałem teraz n75 to nie zauważyłem żadnej różnicy i w przyspieszeniu i doładowaniu.

 

błędy to tylko z 2 sondy ale rozumiem żę no nieważne, i błąd spowodowany wyjęciem tzw "suszarki" podgrzewającej powietrze, musiałem ją wyjąć bo nie miałem jak rury od intercoolera założyć

 

 

lista modyfikacji które są już w aucie założone:

- tip

- fmic

- przelot zaczyna się 2,75 cala i przechodzi w 2,5 cala na 2 tłumikach przelotowych, oczywiście brak kata

- filtr pipercrosa w ogi boxie

-turbina k03-073 z audi a4 model b5 która normalnie łąduje 0,9 bara

 

wtryski bocha 440 czekają do strojenia :)

 

a oto logi:

 

020 031 032 Log (0 - 020,031,032)

033 118 Log (1 - 033,118)

115 Log (2 - 115)

003 020 Log (3 - 003,020)

002 115 118 tu trochę mi nie wyszło bo musiałem odpuścić gaz ale postaram sie zrobić nowe Log (6 - 002,115,118)

 

 

za wszelkie rady dziękuje z góry, i jak trzeba zrobić nowe logi to oczywiście czekam na sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok . jak turbo ci ładowało 0,9 to miałes fimic czy seryjny IC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem seryjny intercooler, po zmianie ic na fmic sie zmieniło, czyli moge jechać spokojnie do strojenia? a co sądzisz o firmie ecu tuning? czy polecisz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie mam przekonania to tej firmy po paru ich projekat z którymi miałem doczynienia .jesli chodzi o innego tunera we wro to zadzwon do mnie to ci kogos polece .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności