Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie sezonu VAG Podlasie 2o14

Rekomendowane odpowiedzi

attachment.php?attachmentid=116436&d=1395497551

 

11 Maja 2o14

Parking Stadion Miejski

 

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

 

[video=youtube_share;Lmu-J0-L2bA]

 

Harmonogram Imprezy

 

09:00 Otwarcie bramek wjazdowych

10:00 Rozpoczęcie imprezy, przywitanie sponsorów

11:00 Przerzucanie opony

11:30 Ciągnięcie Auta

12:00 Rzut oponą na odległość

12:30 Przerwa techniczna

13:30 Konkurs Najładniejsza Felga

13:00 Konkurs Najniższe Auto

14:30 Konkurs Najładniejsze Auto

15:00 Konkurs Car Audio

15:30 Wybory Miss VAG 2013

16:00 Rozstrzygnięcie konkursu "AUTO PUBLICZNOŚCI"

16:30 Rozdanie nagród

17:00 Zakończenie imprezy

 

 

Jakby ktoś się wybierał to szczegóły znajdzie

TU

 

Kto jednak nie wybiera się na rozpoczęcie na Stadion Miejski a ma ochotę wyskoczyć z nami w plener, to proszę obserwować aktualne info, które pojawi się tu, jak również na naszym profilu FB

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja będę na pewno a na miejsce zbiórki proponuję kampus Politechniki, ale to tylko mój skromny pomysł. Swoją drogą Folwark Nadawki chyba był lepszym miejscem, bardziej piknikowym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie jest przesądzone, czy nasza grupa pojawi się na rozpoczęciu Sezonu. Dlatego właśnie powstała ankieta, związana z tym wydarzeniem. Wyniki zadecydują o naszej obecności - dlatego warto zagłosować. Po zakończeniu ankiety ustalimy, gdzie się zgrupujemy jak zapadnie decyzja o pojawieniu się na rozpoczęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak się bawilismy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, kto nie był na spocie to pokrótce napiszę co ustaliliśmy. Jak wynika z przeprowadzonej ankiety - decyzją większości głosów robimy rozpoczęcie we własnym zakresie nad rzeczką. Proponowanym miejscem jest Pólko nad rzeką Supraśl. Miejscówka wymaga jeszcze obejrzenia w terenie. Niebawem podskoczę z Grzeniem i obcykamy co i jak, a fotki wrzucimy do analizy. Zorganizujemy spot coś w podobie jak było na zeszłorocznym rozpoczęciu. Czyli spotkanie (najlepiej z rodzinami) przy grilu. Co do posiłków i reszty .... ustaliliśmy, że każdy organizuje we własnym zakresie aby nie było nieporozumień co robić z tym , co zostanie i niepotrzebnie wyrzucać kasy w błoto. To samo tyczy się trunków wyskokowych. Jak ktoś chce i ma ochotę na browarek to jak najbardziej wskazany kierowca. Pocykamy foty, pogadamy, pośmiejemy się a na koniec zmontuje się jakiś filmik :)

 

Kolejną kwestią jest pomysł na zorganizowanie spotu międzyregionalnego, takiego jak grupa warmińsko-mazurska zorganizowała w Biskupcu. Tu Sahen naświetlił temat jak to wyglądało. Planujemy zmontować imprezę w czerwcu (najlepiej na początku, bo pod koniec jest Ogólnopolski). Pod uwagę brany jest Wasilków-Jard. Impreza 2-dniowa sobota/niedziela z noclegiem.

Ogólny plan jest taki: spotykamy się w sobotę w południe, kwaterujemy zaproszonych gości, robimy przejazd do Supraśla i kotwiczymy na placu manewrowym. Przewidziane są konkursy i atrakcje oraz jakieś mięsko na ruszcie. Z placu manewrowego wracamy do ośrodka i udajemy się na obiado-kolację. Tam balujemy przy małym co nieco. Podczas obiado-kolacji ogłoszone zostaną wyniki konkursów i wręczone nagrody. Rano śniadanko i pogadanka z kolegami i kończymy zlocik. To tak na chwilę obecną "goły" plan.

Wczoraj rozmawiałem z chłopakami z grupy mazowieckiej, którzy preferują swoją obecność. Będziemy rozmawiać również z grupą warmińsko-mazurską i ościennymi.

Myślę, że pomysł bardzo fajny i raczej wykonalny. Czekam na opinie, pomysły i pomoc w organizacji takiego wydarzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin będzie ktoś z Passatowców :dupablada na VAG Podlasie bo my się chcemy wystawić z firma na zlocie i dogrywamy z organizatorami .. więc moje pytanie czy warto w to wchodzić ??

1781870_369430026529371_2044567737_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wszystko brzmi ciekawie :) ja jestem chętny w pomocy na tyle ile mogę. a najlepiej na spotkaniu ugadać wszystkie za i przeciw :)) bez spin ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę nie piję, więc na mini spot pod kfc mogę przyjechać i obgadać co nie co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin będzie ktoś z Passatowców na VAG Podlasie bo my się chcemy wystawić z firma na zlocie i dogrywamy z organizatorami .. więc moje pytanie czy warto w to wchodzić ??

 

Jakieś Passaty z pewnością będą, myślę że warto się wystawić z firmą - bo przez tyle lat nie widziałem na Vagu żadnej firmy, która wystawiałaby się ze sprzętem CB.

Sorki Marcinie, że tak późno....

A teraz do rzeczy Panowie. Czas ucieka a my stoimy w miejscu. Odnośnie rozpoczęcia sezonu i grillowania to z wywiadu terenowego kolegi Sahen'a wynika, że Pólko raczej odpada. Kiepski dojazd i żadnych atrakcji. Owszem dla upartych nie ma barier :). Moja propozycja na dzień dzisiejszy jest taka, że montujemy się w Czarnej Białostockiej nad zalewem albo szukamy innego miejsca na wypoczynek. Do soboty musimy ustalić co i gdzie ... Większej inicjatywy z waszej strony nie widzę prócz Sahena. Najwyraźniej nie macie ochoty na spotkanie w takim stylu - przynajmniej takie wrażenie odnoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności