Skocz do zawartości
harry_poznan

Rzuca w koleinach - felga 17" 7j ET 37, opona 225/45/17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapsun

Cienki z matmy chyba byles;-)

Między. 205\50\17(636,8mm) a 225\45\17 (634,3mm) na srednicy jest roznica 2,5mm, czyli 0,39%

Reasumujac jadac 100km/h przy laczku 225/45/17 to przy oponie 205/50/17 bedzie 100,39km/h,

A dystans wkladam żeby lepiej to optycznie wygladalo. Poza tym juz o tym wspominalem mam et45 na feldze ktore bylo na standardzie przy b5 a w b5.5 bylo et37 poniewaz sa szersze blotniki, i chce ta "wadę" skorygowac

Pozdro

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie wyjaśnie czy i po co ale u mnie w Pastuchu na 17" 245/45 ciśnienie przód 2,4 tył 2,2 jak pusty na załadowanym przod 2,6 tył 2,4: tylko ze W8 ma takie lacie fabrycznie, i żeczywiście rzuca na niekturych drogach jak szatanem nie mowiąc o wjeździe w koleinę zalaną woda. Przy tak dużych oponach na naszych drogach musi rzucać, a czasamina zakrętach trzymac jak diabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tutaj piszę ale jestem nowy na tym forum i nawet nie mogę znaleźć jak założyć "nowy temat" mam mały problem, będę wdzięczny jak ktoś pomoże- oddalem sam. do regeneracji wtryskow i nagle po odebraniu sam. na postoju na biegu jalowym komputer pokazuje spalanie 1,7 l/h gdzie do tej pory pokazywal 0,7 l/h - 0,9 l/h. Średnie spalanie tez sie zwiekszylo z 8 l/100 na 11-12 l/100. Prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie 17 mają ET47 (opona225) 16 mają ET46 (opona 205)i jest OK. Maiłem felgi 17 z ET37 i cały syf w czasie jazdy rzucało na drzwi a jakiejkolwiek różnicy w prowadzeniu(porównując do ET47) nie wyczuwałem.

 

U mnie ET35 przy 225 felga 8J i nic mi nie rzuca na drzwi. A po za tym ładnie wygląda. Przy ET 45 to już garbuso-tramwaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności