Skocz do zawartości
pietrek_g

Passat B5 3B -> DSP, a niefabryczne radio

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem trochę na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Zastanawiam się nad zakupem wzmaka z procesorem DSP NOKIA oraz komplet głośników dedykowanych do dsp oraz montaż tego i tu się pojawia problem. Czy da rade podłączyć to pod niefabryczne radio? Ori było blaupunkt gamma V i 8 głośników. Ja wymieniłem radio na Pioneer DEH 4000UB. a może ktoś podłączał same głośniki od dsp pod samo radio? Jak to gra pod samym radiem?

Pozdro,

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na jednej parze chinch nie ruszy z tematem. Dzięki.

 

A podpinał ktoś same głośniki dedykowane do dsp pod samo radio? Jest jakaś różnica? Na plus lub minus?

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej parze da się oczywiście ale stracisz regulacje tył przód. Możesz podłączyć a w przyszłości radio zmienić na 2 pary rca.

Co do drugiego pytania też chciałbym wiedzieć.

Wyczytałem jakie końcówki znajdują się w wzmacniaczu dsp i jest to 70W thd 10% na kanał czyli ponad 2 razy tyle co zwykłe radio z napisem "4x50W" bo takie radio ma 25-30W thd 10%. Wiec głośniki muszą być mocniejsze.

Edytowane przez slawcioo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na regulacji mi nie zależy bo i tak mam zawsze ustawione na wszystkie głośniki po równo. Musze wiec pomyśleć nad tym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kankarankan

Ja mam podobny problem, a raczej będę go miał. mam taki sprzet obecnie http://zapodaj.net/cdc7dc0001f5c.jpg.html i dsp Nokii. słabo się znam na tym i do dzisiaj mylalem ze wymiana radia to tylko wyciagnięcie starego i podpięcie nowego. Kupiłem jvc kd-r751bt. Chciałem zapytać czy jak podepne to na zasadzię zamiany 1 do 1 to czy to wogóle zagra? co jeszcze dodatkowo powineienm dokupić? kieszen na wolne miejsce po radiu 2DIN, jakieś przejsciówki do kabli, ramki na radio itp. będę wdzięczny za odpowiedz.

 

dostałem radyjko, ale nie ma szans zebym je sam podłączył. po demontarzu starego kostki wyglądają tak http://zapodaj.net/04168655fccd0.jpg.html dostalm z radyjkiem przejsciówkehttp://zapodaj.net/644f9a007d47e.jpg.html zasilanie pasuje radio się włącza, ale nie pasuje kostka z głośnikami, proszę o pomoc co z tym trzeba zrobić?

Edytowane przez Kankarankan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności