Skocz do zawartości
siwex

Prosze o analizę logów mojego afn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam afn auto jest zamulone i to strasznie turbina ledwo dmucha czuć to n75 wyczyszczony, turbina wyczyszczona sztanga chodzi git aa i wiadomo łapie tryp awaryjny

 

oto logi

 

Log (0 - 007,007)

Log (1 - 001,001)

Log (2 - 004,004,004)

Log (3 - 013,013)

Log (4 - 011,011)

Log (5 - 003,003,003)

Log (6 - 000)

 

 

Log (0 - 008)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

Log (3 - 001)

Log (4 - 010)

Log (5 - 004)

Edytowane przez siwex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to jakby turbo w ogóle nie pompowało , sprawdzałeś szczelność dolotu. Albo źle złożyłeś turbinę lub źle podpięte wężyki do N75. Bo coś tu ewidentnie jest namieszane

Edytowane przez PersoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbina dobrze zlozona nie ma co tam zle zlozyc hmmm nieszczelnosc tylko gdzie hmmm moze kupie nowe uszczelki gdzie indziej mi napisali ze przeplywka zdechla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem uszczelki na nowe czyli uszczelki turbiny i kolektora ssącego podokrecałem cybanty bardziej Hmm zdaje mi sie ze jest lepiej ale i tak brak mocy

 

jutro przepływke podmienię

 

 

gdzie jak coś szukać nieszczelności? moge prosić o jakiś opis przewodów do podpięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pomoże?? zmieniona przepływka kolega mowił ze sprawna wiec dam nowe logi

 

[/color] Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

 

 

 

 

 

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj podmienić N75 z N18 bo to wygląda tak jakby była jakaś nieszczelność w dolocie.

Bo N75 w logu 011 widać, że jest wysterowany albo 44% albo 92% to dość duży skok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzić podciśnienie które wchodzi na gruszkę po odpaleniu auta powinno być około -0,6 jeśli nie ma problem rozwiązany !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge podmienic 18 z 75 gdyż mam inne kostki w nich

 

 

jak moge sprawdzic podcisnienie ktore wchodzi na gruchę vagiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vagiem chyba tego nie sprawdzisz, musisz mieć jakiś vacummetr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe gdzie to dorwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin6164

WItam moj passat 1,9 115KM wchodz i w tryb awaryjny. zrobilem logi dynamiczne 003, 008, 010, 011 i 004 pomoze mi ktos odczytac ?? wg mnie Turbina (zapieczone kierownice) ale byla robiona 34000km temu albo przeplywomierz na vag-u brak błędów

link do Logów dynamicznych http://voila.pl/index.php?show_file=2716010#prettyPhoto[pp_gal]/0/

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez marcin6164

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego załuż sobie temat bo potem beda sie mylić wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności