Skocz do zawartości
gracus85

[b6 2,0 tdi bmp 06r]problem z fotelem prośba o schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem kupiłem fotele z elektryczna regulacja a ja takich nie miałem ale podobno jest instalacja przygotowana po fotele el. potrzebuje wiedzieć który bezpiecznik odpowiada za el. sterowanie i grzanie fotelem kierowcy to jest passat b6 kombi z 2006 roku z silnikiem bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz kolego wogóle panel klimatyzacji z ogrzewaniem siedzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno jest instalacja przygotowana po fotele el.

jak nie miałeś takiego fotela wstawionego w fabryce to też instalacji gratisowej nie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam wczesniejsze fotele miały tylko nie miałem sterowania elektrycznego ale podobno instalacja jest a jeśli nie to może ma ktoś pomysł jak to uruchomić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno instalacja jest

 

To podobno musiałaby też być do kamery cofania, haka, elektrycznej klapy, webasto, solar dachu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podobno musiałaby też być do kamery cofania, haka, elektrycznej klapy, webasto, solar dachu itp...

 

Piotrek zapomniałeś dodać ze w komplecie z elektrycznymi fotelami musi być wiązka do grzanych tylnych foteli no i do masażu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podobno musiałaby też być do kamery cofania, haka, elektrycznej klapy, webasto, solar dachu itp...

 

No to Lipa ;( ii co teraz ? moich foteli już nie mam a ten gość co od niego kupiłem powiedział że trzeba tylko wsadzić bezpiecznik i za adaptować w module komfortu.

 

Z innej beczki czyli wystarczy że poszukam przewodów odpowiadającym sterowaniu i doprowadzę do nich zasilanie?

 

I jeszcze jedno podpowie mi ktoś który bezpiecznik jest od grzania fotela kierowcy bo myślałem że mój stary fotel jest zepsuty i nie grzeje (był spękany) a tu okazało sie że nowy też nie grzeje do tej pory mi to nie przeszkadzało ale teraz mam skóre i mi trosze zimno w ---->;)

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel już grzeje był problem w klimatroniku. Ale dalej mam problem z sterowaniem fotela może ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dołożony gruby plus od bezpieczników do fotela.

Masa podłączona gdzieś na progu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dołożony gruby plus od bezpieczników do fotela.

Masa podłączona gdzieś na progu.[/QUOT

 

do którego bezpiecznika sie wpiołeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak wykorzystasz jakieś pierwsze wolne miejsce ze skrzynki z plusem na stałe.

Ważny jest też rozmiar kabli - plus 2,5 a masa 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co mi montował założył bezpiecznik w puste miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki już wszystko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mógłbyś napisać jak ogarnąłeś temat ?tzn. gdzie się dokładnie wpiąłeś? rozważam podobną przeróbkę, mam grzanie ale bez elektryki, a takie chciałbym założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności