Skocz do zawartości
karasiniak

Szukam byłego auta - Passat b4 charakterystyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ponad dwa lata temu do Ustrzyk Dolnych pojechało moje byłe auto - Passat b4 1.9td (podkręcone AAZ).

 

Zamieniłem się z gościem (Dariusz Chrząszcz) na granatowego Passata b4 vr6. Może ktoś widział gdzieś tego passka. Był charakterystycznie oklejony,więc rzucał się w oczy. Koleś z,którym się zamieniłem podobno go sprzedał,a danych następcy niby nie zna...

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w temacie lub na pw ;)

 

Poniżej zdjęcia passata którego szukam.

 

p1010238z.jpg

 

a45a978167f72b7amed.jpg

Edytowane przez karasiniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w nim charakterystycznego?Taki sam jak inne.

A szukając passata b4 w ustrzykach to ciężko będzie,ponieważ tam tych samochodów jest od h...

jezdze po ustrzykach z paczkami wiec postaram zwrocić uwage na czerwonego passata.Możliwe że on juz jest na UA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że on juz jest na UA

Ukraincy nie lubią takich modyfikacji... ;) Moja gleba im się nie podobała ;) Jeżeli tam poszedł to albo jest już rozebrany na części albo bez strickerów.

 

 

Prawie dwa lata temu do Ustrzyk Dolnych pojechało moje byłe auto - Passat b4 1.9td (podkręcone AAZ).

Często bywam w Ustrzykach ale tego paska nigdy nie widziałem. Może spróbuj nawiązać kontakt z gościami z Ustrzyk z vag-podkarpacie.pl. Może oni kojarzą Twoje byłe auto. Jest tam na pewno aktywny user Harnasisko i drugi z Równi, którego nicku nie pamiętam. Popytaj ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co w nim charakterystycznego?Taki sam jak inne.

No ja nie często spotykam auta z oklejonym całym tyłem...

 

jezdze po ustrzykach z paczkami wiec postaram zwrocić uwage na czerwonego passata

Z góry dzięki ;)

 

 

Często bywam w Ustrzykach ale tego paska nigdy nie widziałem. Może spróbuj nawiązać kontakt z gościami z Ustrzyk z vag-podkarpacie.pl. Może oni kojarzą Twoje byłe auto. Jest tam na pewno aktywny user Harnasisko i drugi z Równi, którego nicku nie pamiętam. Popytaj ich.

Napisałem już na vagpodkarpacie.pl także mam nadzieję,że jakiś odzew będzie.

 

Dane człowieka,z którym się zamieniłem to Dariusz Chrząszcz (proszę nie pisać o ochronie danych osobowych,bo tyle podać mogę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja nie często spotykam auta z oklejonym całym tyłem...

 

Jak pisałem swojego posta to drugiego zdjęcia nie było,a po pierwszym nie można było stwierdzić nic nadzwyczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności