Skocz do zawartości
Robcyk

Czy BMW E65 jest wykonane z aluminium ? jakie elementy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich najlepiej lakierników osób które miały styczność z tym modelem BMW e65 i posiadają wiedze na temat karoserii interesuje mnie z czego jest wykonane nadwozie bo podobno maska i drzwi są aluminiowe prosze o informacje Pozdrawiam i dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich najlepiej lakierników osób które miały styczność z tym modelem BMW e65 i posiadają wiedze na temat karoserii interesuje mnie z czego jest wykonane nadwozie bo podobno maska i drzwi są aluminiowe prosze o informacje Pozdrawiam i dziękuje

 

10sek w google ;)

http://bmw.resmoto.com/opisy/7series/e65/bmw_e65_745i.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Robert za info wiem że e60 ma maske i przednie błotniki z amelinium:) ale e65 ? bo w necie różne informacje są podawane, myślałem że jakiś blacharz lub lakiernik miał styczność z tym modelem i coś powie nic zostaje tylko zakupić miernik grubości lakieru który rozpoznaje stal i aluminium:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej magnes zwykły kupić i sprawdzić? Albo taki z lodówki zdjąć :-) w sumie to nie znam się na blacharstwie samochodowym ale wydaje mi się ze do poznania czy to Alu czy stal to magnes powinien wystarczyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Robert za info wiem że e60 ma maske i przednie błotniki z amelinium:) ale e65 ? bo w necie różne informacje są podawane, myślałem że jakiś blacharz lub lakiernik miał styczność z tym modelem i coś powie nic zostaje tylko zakupić miernik grubości lakieru który rozpoznaje stal i aluminium:) Pozdrawiam.[/Q

z tego co pamietam to E-60 do pierwszego słupka całe jest z aluminium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet przednie podluznice tez ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy e60 na bank ma przód maske i blotniki z aluminium ale jak jest w e65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności