Skocz do zawartości
dalka

[off top] IX Zlot Ogólnopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, ośrodek będzie zamknięty (na wyłączność) i wchodzą na teren tylko osoby z listy dostarczonej przez organizatora do ochrony ośrodka.

Więc nie wejdziesz bez zapisu. Ale gdzieś tam widziałem w wątku pościk, że zapisy na sobotę są nielimitowane (limitowana jest ilość miejsc z noclegami - ilość miejsc do spania).

Ale co do tej nielimitowanej soboty, to poczekaj może na wypowiedź jednego z organizatorów (nie chcę Cię zapewnić a potem lipa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Forumowicze. Jest możliwość, żebym mógł przyjechać na tegoroczny zlot w Poraju bez tego formularza zgłoszeniowego, bez opłacenia składek? Pytam, bo o zlocie dowiedziałem się dość niedawno, przeglądnąłem trochę forum i wynika, że już nie ma wolnych miejsc. Ponadto mieszkam jakiś 120 km od Poraja i nawet nie byłby mi potrzebny ten nocleg. Jest możliwość, żebym przyjechał i mógł wjechać tam na plac obok innych passatów które będą brały czynny udział w zlocie; czy tylko jedyne co będę mógł to wejść jako osoba na teren ośrodka, zostawić swojego passata za bramą na parkingu wśród tłumu innych i nic poza tym. Proszę o odpowiedz za które z góry ogromnie dziękuję. Pozdrawiam Łukasz

Na tą chwilę już nie ma takiej możliwości nawet na Sobotę.Gdybyś się wcześniej zdecydował to owszem ale teraz już za późno niestety.Zapraszamy za rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopisał nie dopisał. Są dwie i uj.Za tydzień o tej porze już będziemy na ośrodku popijać piwo z Miłym i Zwierzakiem

 

w czwarteczek to i ja już będę na ośrodku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w czwarteczek to i ja już będę na ośrodku
Kudłaty pamiętaj nikt lawety nie bierze, żeby później Cię dotransportować w zach-pom :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kudłaty pamiętaj nikt lawety nie bierze, żeby później Cię dotransportować w zach-pom

 

z ośrodka mam zamiar wyjechać dopiero w poniedziałek :D jak zacznę troszkę ogarniać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni weekend przez zlotem :) Czas na finalne testy wątroby nerek i innych flaków :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz tylko wszystkiego nie wypij ! szanuj alkohol i zdrowie hihihihi

 

Damian jak znam życie to wątroba tego nie wstrzymie i będzie nie u jednego sprowadzenie do PARTERU hihihihi

:piwko:alko

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoja testuje i przygotowuje :D A z tobą przeprowadzę rozmowę wychowawczą bo masz u mnie minusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z ośrodka mam zamiar wyjechać dopiero w poniedziałek jak zacznę troszkę ogarniać

 

Czas na finalne testy wątroby nerek i innych flaków

Wasze zlotowe nastawienie mnie imponuję :kumple :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swoja testuje i przygotowuje

Jesteś Wielki bo co roku inną :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę farbki do malowania twarzy, więc każdy twardziel po spożyciu może się zgłosić, będą tygryski itp :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D będzie suuuuuper :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blisko,coraz bliżej :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności