Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie co przeceniać bo one wszystkie to już rocznik 2016 czyli nówencje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie 2020.....? :hmm

 

myślisz, to co pokazali w Genevie to zwykłe b8, a to co trafi do salonów to już będzie wersja po lifcie? no i oczywiście już "wyleczona z chorób wieku dziecięcego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył jak z alfy 166 :hyhy Może ktoś wie na jakiej zasadzie działa ta elektryczna turbinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to że kradną to pewnie już wiecie ..

 

Od 110 postów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że jak ktoś kiedyś wprowadził turbosprężarkę do diesla, to też się ludzie łapali za głowę (przecież w traktorze wszystko było ok). Od postępu nie uciekniemy, a na chwilę obecną te wszystkie wynalazki (np. kompresor + turbo, hybrydy itp.) działają i ludzie tego używają. Przynajmniej może zmniejszy się ryzyko dla przeciętnego kowalskiego zatarcia turbiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety każda nowość, zwłaszcza elektryczna czy gorzej, oprogramowana elektroniką wiąże się ze sporymi kłopotami. W przypadku osprzętu silnika ryzyko jest dość kosztowne. Nie mówiąc o trwałości samego silnika przy takim wyżyłowaniu czy o zużyciu paliwa w założeniu, że silnik pewnie kręci się wyżej i dostaje solidną dawkę paliwa.

Zostaję konserwą - pojemność, pojemność i jeszcze raz pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie orientuje kiedy pierwsze auta będą w salonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem kiedy jest oficjalna premiera. Od tego dnia auta będą w salonach. Przed 28 nikt nie obejrzy auta w salonie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam jak pamiętam to przed każda premierą czy to był np golf VII czy ostatnio sportsvan czy kiedyś CC to zawsze auta stały juz w salonie kilka dni wcześniej...

Jeszcze jedno pytanie: czy klosze przednich lamp dalej są plastikowe i będą sie tak fajnie matowic i rysowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest inny pomysł - w jednym dniu i o jednej godzinie rozpocznie się prezentacja we wszystkich salonach w Polsce. A jak wyjdzie - zobaczymy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej można obejrzeć tylko części na giełdzie w Poznaniu... :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie: czy ktoś ma sprawdzone info kiedy będzie dostępna jakaś sensowna benzyna?

...

zakładając, że będzie.

Zrobiłem konfig czegoś odpychającego się znośnie i wyszło mi 230kpln. To absurd jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera premierą a ja 21.11 (piątek ) odbieram swojego B8 z salonu 2.0 TDI CR BMT 150 KM (110 kW) 6 biegów wersja comfortline, niestety nie będzie active info display (dostępne od highline), ale za 2 - 3 lata dołożę sam

odebrałem 28.11. stał tydzień bo centrala wstrzymała wydanie dokumentów bym nie mógł odebrać przed oficjalną premierą (

Edytowane przez RADEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
premiera premierą a ja 21.11 (piątek ) odbieram swojego B8 z salonu 2.0 TDI CR BMT 150 KM (110 kW) 6 biegów wersja comfortline, niestety nie będzie active info display (dostępne od highline), ale za 2 - 3 lata dołożę sam

 

no to pogratulować a nie będziesz go przypadkiem odbierać w Gorzowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem konfig czegoś odpychającego się znośnie i wyszło mi 230kpln. To absurd jakiś.

 

Nie wiem czemu drążysz temat, B6 w wersji V6 "w basicu" zbliżało się do 200k. A tu jest wiele więcej niż wtedy oferowano w B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RADEK, jak długo czekałeś i czy dostałeś jakiś rabat czy płacisz tak jak wyszło z cennika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności