Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniem do dwóch salonów w Szczecinie i już wiem : na Madalińskiego i Struga od 10 do 18 można oglądać,

a dla Vipów już dziś na Madalińskiego o 19 - szkoda że dla passatowców zaproszeń nie dali :P

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie B8? Zdecydowanie nie.

Na służbowe - na razie nie widzę argumentów. Może zmienię diametralnie zdanie po jazdach. Ale czarno to widzę...

W takim razie wybór jest tylko jeden - nowe Mondeo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten włącznik świateł do mnie przemawia - umiejscowienie takie jakby chcieli go ukryć. Ciekawe czy z poziomu kierowcy będzie go dobrze widać oraz użytkować (włącznik przeciwmgielnych). Na plus że rozdzielili przednie od tylnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wybór jest tylko jeden - nowe Mondeo! :)

 

New Mondeo jeździ fajnie, PShift szybszy niż w Mk4 ale plastiki na środkowej konsoli i te okrągłe guziczki... dno. Środek rodem z UScars z XXwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientował się ktoś czy można już zamawiać pakiet R-Line? Bo nie ma tego ani w cenniku ani w konfig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
New Mondeo jeździ fajnie, PShift szybszy niż w Mk4 ale plastiki na środkowej konsoli i te okrągłe guziczki... dno. Środek rodem z UScars z XXwieku

Zgadzam się, że panel środkowy jest po prostu koszmarny. W wersji US jest tam panel dotykowy, który był krytykowany i mam wrażenie, że na Europę wcisnęli coś na szybko z normalnymi guzikami. Nie wierzę, że to to trafi do seryjnej produkcji b wygląda KOSZMARNIE ŹLE. Do produkcji seryjnej muszą zmienić te guziczki bo część osób zrezygnuje z zakupu właśnie z tego powodu. Kiedy w 2012 roku zobaczyłem nowe Mondeo byłem pewny, że jak będzie w Europie to je kupię. Niestety ale 2 lata oczekiwania, brak Power Shift w benzynie plus plastiki i panel środkowy zdecydowały, że z zakupu zrezygnowałem, myślę, że nie ja jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Witku Rogowski mam już cennik mazdy 6 po FL i wygląda to następująco. Mazda 2.5 192KM automat benzyna najbogatsza wersja cena z lakierem 143tys, Passat HL 1.8tsi DSG 180KM + dodatki 136tys. Mazda 2.2 diesel 175KM automat najbogatsza wersja 157tys, Passat HL 2.0 TDI 190 KM DSG + dodatki 150tys. Ceny aut z podobnym wyposażeniem. Jak widać różnice znaczące więc Mazda jak dla mnie przegrywa już na starcie. Problemem w Maździe jest fakt że nie dają rabatów i tu jest pies pogrzebany. Rabat przysługuje tylko gdy mamy flotę aut lub gdy kupujemy więcej niż jedno auto. Natomiast ciekawostką jest fakt że w Maździe 6 po FL będą już pełne światła w technologi LED tak jak w Passacie. Ja jadę oglądać B8 jutro ale w ciemno obstawiam że będzie to nowy wzór do naśladowania w swojej klasie. Widzę również że pierwszą opinię pozytywną już mamy zamieszczoną przez dziura75.

 

Nowa Mazda 6 FL Kombi 2.2 diesel 175KM automat Skypassion (czyli full opcja ) + lakier metalik 2900 = 157800

VW Passat Variant HL 2.0 TDI 190 KM DSG + dodatki żeby go wyposarzyć do poziomu Mazdy 6 Skypassion = 172000 a i tak nie ma elektrycznego fotela kierowcy z pamięcią, bo ta opcja w passacie jest w pakiecie za ponad 6tys. VW troche zaszalał z ceną , ale zobaczymy jakie będą rabaty dla klientów nie posiadających floty aut. W Mazdzie pewnie max do 3-4% można dobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, jest 20:45. Wiem, ze niektórzy sie wybierali na prezentejszyn. jakies foty?

jakies pierwsze zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo9999 dyskusja nie ma sensu bo i tak nasze drogi zapełnią się B8 a nie Mazdami 6. Co do cen to nie masz racji ponieważ w VW dostałem 10% rabatu a w Maździe (rozmawiałem z dwoma salonami) jeśli nie mam floty to tylko gadżety np. opony. Ja startuję jutro o 10 objechać kilka salonów żeby porównać kolory i wersje wyposażeniowe. Ja wybieram pomiędzy HL 1.8TSI 180KM DSG a HL 2.0TDI 150KM DSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adamo9999 dyskusja nie ma sensu bo i tak nasze drogi zapełnią się B8 a nie Mazdami 6. Co do cen to nie masz racji ponieważ w VW dostałem 10% rabatu a w Maździe (rozmawiałem z dwoma salonami) jeśli nie mam floty to tylko gadżety np. opony. Ja startuję jutro o 10 objechać kilka salonów żeby porównać kolory i wersje wyposażeniowe. Ja wybieram pomiędzy HL 1.8TSI 180KM DSG a HL 2.0TDI 150KM DSG.

 

Tomasz pewnie masz racje, a ten rabat dostałeś indywidualnie czy na firmę. Sam muszę oblukać co mi zaoferują. Mazda 6 na pewno jest piękna w porównaniu do passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega we Wroclawiu byl :)

uploadfromtaptalk1417121661396.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba :)

uploadfromtaptalk1417121878402.jpg

uploadfromtaptalk1417121887226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wmawiam mu ze go lubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Combi uploadfromtaptalk1417122172846.jpg

 

A tu CC :)uploadfromtaptalk1417122207679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiano, kolega chyba w Motorpolu był...

 

Mnie sie B8 podoba szalenie od pierwszego wejrzenia, czego zdecydowanie nie moge powiedziec o b7 do którego długo sie przekonywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo rabat dostałem na firmę. Standardowo jest 7%. Reszta to już sprawa umiejętności negocjacyjnych. Podstawa to negocjować w kilku salonach. Ja liczę na jeszcze więcej niż 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adamo rabat dostałem na firmę. Standardowo jest 7%. Reszta to już sprawa umiejętności negocjacyjnych. Podstawa to negocjować w kilku salonach. Ja liczę na jeszcze więcej niż 10%.

 

Dzięki za odpowiedz, sorry że tak wypytuje ale ile masz samochodów na firmę bo wiem ze to tez jest wyznacznik pod względem wysokości rabatu. Też wybiorę się i po negocjuje cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności