Skocz do zawartości
pele

Prosba o analize 1.8t AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,popuscilem ciegno,na 0.35 bara i jest teraz dobrze,tylko okolo 3tys. ma na chwilke takie przymulenie pozniej znowu ciagnie.

 

Ile powinno teraz dmuchac turbo prawidłowo?

Edytowane przez pele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam znowu cyrki bylo dobrze przez miesiac .

Auto nie ciagnie przy przy wyzszych obrotach,odpialem wtyczke od n75 podlaczylem manometr i w droge dmuchalo do 0.4 bara,wtyczka wpieta troche ponad 0.4 bara,ale bylo czuc ze z wpieta wtyczka lepiej sie zbiera wyzej.Sprawdzilem wszystkie wezyki sa ok.

Cały czas pojawia sie błąd 1262-wastegate bypass reg.valve-n75,OUTPUT OPEN,wykasuje odpale silnik po chwili juz jest bład

zrobilem logi 1-bp,2-lpg

http://vaglog.rtnet.pl/waldi55_158877.html

http://vaglog.rtnet.pl/waldi55_158878.html

czy to nie przepływomierz szfankuje?

Edytowane przez pele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja LPG do poprawy. Przepływka trochę za mało mierzy. Sonda też jest niepewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z tego wynika ze n75 jest dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N75 wysterowany cały czas na max tak jak by była nieszczelność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,sory ze tak dlugo to trwalo,ale teraz mialem wiecej czasu postanowilem jeszcze raz przejzec wszystkie wezyki,zaciski itp.w zasadzie wyjalem cala ta gume od filtra do turbo,dokladnie ja przeswietlajac i zuwazylem w jednym miejscu takie male pekniecie trudno bylo to dojrzec,bylo to na tym malym wyjsciu,gdzie wchodzi zawor n75 dokladnie pod opaska sciskajaca,pociaglem to mocniej a tu dziurka na wylot.Dobrze ze mam taka druga,zlozylem wszystko i autko smiga az milo.Ta guma tez nie jest idealna,w ASO ja dostane,jak to cenowo wyglada?

Dzieki koledze Grucha,pomyslalem ze jak nieszczelnosc to gdzies musi byc jakies pekniecie.pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,potrzebuje gume,rure łaczaca turbo z filtrem passat 1.8t 1998r,w aso koszt takiej ponad 200 zł,moze ktos ma namiar gdzie to mozna dostaxc taniej?pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności