Skocz do zawartości
maciek2703

stukanie...

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z denerwujacym stukaniem tak jakby cos sie przesuwalo. wystepuje to tylko na zakretach. Te odglosy dochodza z okolic srodkowego kokpitu. co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc kilka rzeczy,wachacze,drazki,noi nie daj boze maglownica :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te odglosy dochodza z okolic srodkowego kokpitu.
to pewnie są wolne elektrony nieobciąciążone procesora sterującego klimartonikiem.
maglownica
na korbę z pralki "frania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie straszcie mnie z tymi wahaczami, tak normalnie nic nie stuka i nie puka tylko wtedy gdy sie skreca i to dosc gwaltownie i to napewno jest cos w srodku gdyz jest to bardzo wyczuwalny stuk :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokpit czasem ci puknie jak przy przechyle nadwozie dostaje większego przechylenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie mnie z tymi wahaczami, tak normalnie nic nie stuka i nie puka tylko wtedy gdy sie skreca i to dosc gwaltownie i to napewno jest cos w srodku gdyz jest to bardzo wyczuwalny stuk
Kolego, ciężko jest diagnozować na "wróżkę". Miałem przypadek u siebie, że osłona przeciwsłoneczna nie była przez jakiś czas dobrze zatrzaśnięta w swoim uchwycie, a odgłosy stukania jakby wydobywały się spod kokpitu. Miesiąc mnie to wq... na każdym dołku, a pomógł przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Marek, powiedz naszym kolegom aby szukali rozwiązania w Twoich wcześniej napisanych postach. Od tego momentu co mnie nakierowałeś to 100% klientów z pukającą deską wyjeżdża z bananem na twarzy bo nic nie stuka.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek, powiedz naszym kolegom aby szukali rozwiązania w Twoich wcześniej napisanych postach
Hani, to nie kwestia nakierowania, lecz kwestia możliwości precyzyjnego opisania zjawiska jest istotna w tym wypadku. Jak zauważyłeś opis jest tak ogólnikowy, że nie sposób czegokolwiek ustalić, a ponadto kolega się całkowicie "maskuje" nie podając żadnych info o autku (to uwaga na przyszłość). Domysłów może być tyle co i usterek w passku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hani :ok: Prawda jest taka że prawdziwy patent znamy tylko my :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gąbka między szybę a deskę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki1000
Hani :ok: Prawda jest taka że prawdziwy patent znamy tylko my :rotfl:

 

Może się jednak pochwalićie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie pochwali, ja mam ten problem od kilku miesięcy...katorga, jestem tak wkurzony że już nie moge jeździć tym autem...wkładałem gabke między szybę, próbowałem silikonu w sprayu, plaku hmmm, nie wiem czego jeszcze, nadal stuka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności