tomas_at Zgłoś #1 Napisano 7 Lipca 2013 Witam panowie znowu proszę o poradę bo nić nie znalazłem na ten temat , od pewnego czau wyświetla mi się komunikat jak w temacie sprawdziłem kabel idący do czujnika jest git, około miesiąca świeci mi się oil presure a ciśnienie jest w normie kabel też jest ok czujnik nowy sprawdzałem styki przy kompie . Ciekawostką jest to że jak odepnę klemy to sensor garage przez jakiś czas nie pokazuje się. Czy to może być objaw padającego kompa ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomas_at Zgłoś #2 Napisano 8 Lipca 2013 NIKT mi nie podpowie co znaczy oil sensor garage:sciana Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lugab Zgłoś #3 Napisano 8 Lipca 2013 sprawdź poziom oleju. czasami trzeba dolać tak, żeby było w 3/4 (bliżej MAX) na bagnecie i problem znika. To tak z autopsji, co może być jeszcze przyczyną, to niech się wypowiedzą lepsi w temacie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
uho Zgłoś #4 Napisano 8 Lipca 2013 OIL - to olej, SENSOR - to czujnik, GARAGE - w tym wypadku warsztat. RAZEM po naszemu - uszkodzony czujnik oleju - jedź do warsztatu. Tam podłączą komputer i sprawdzą który. Najprawdopodobniej czujnik poziomu oleju, bo jak by był od ciśnienia oleju to był by komunikat OIL PRESSURE cośtam. Jak jest za niski poziom oleju to zapala się zółta kontrolka ciśnienia oleju - należy go wtedy dolać i po sprawie (pod warunkiem że nie spierdziela on z silnika Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomas_at Zgłoś #5 Napisano 23 Lipca 2013 Witam po raz kolejny uporałem się z czujnikiem poziomu oleju , natomiast pytanie moje brzmi czy ktoś wie do jakiego kompa oraz który pin jest przypisany czujnikowi ciśnienia oleju temu przy filtrze oleju ma na nim zwarcie i musze cały kabelek wymienić. Nigdzie nie umie znaleźć schematu, który by mi to objaśnił za info z góry dzięki . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bimbasz Zgłoś #6 Napisano 23 Lipca 2013 Witam po raz kolejny uporałem się z czujnikiem poziomu oleju , natomiast pytanie moje brzmi czy ktoś wie do jakiego kompa oraz który pin jest przypisany czujnikowi ciśnienia oleju temu przy filtrze oleju ma na nim zwarcie i musze cały kabelek wymienić. Nigdzie nie umie znaleźć schematu, który by mi to objaśnił za info z góry dzięki . idzie bezpośrednio do licznika, nie do żadnego kompa, sprawdź na lewej podłużnicy na jej końcu wtyczkę chyba 14 pinową, przez tą wtyczkę przechodzi kabel do czujnika ciśnienia oleju. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jakub572 Zgłoś #7 Napisano 31 Lipca 2013 Witam ja mam nieco inny problem OIL SENSOR WARKSHOP ale jakoś mało w sieci na ten temat i nie bardzo wiem jak prześwietlić przewody od czujnika -gdzie i które a komp.. nie pokazuje błędu czujnika. prosze o pomoc Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach