Skocz do zawartości
majer13

proszę o analizę logów turbo AUY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem, który od jakiegoś czasu próbuje rozwiązać, niestety bezskutecznie :( Mianowicie w moim klekocie zatarło się vnt, wiec postanowiłem wyczyścić. W czasie rozbiórki okazało się ze poszły również uszczelnienia, zbyt duży luz powodował już ocieranie się wirnika o ścianki. Postanowiłem wymienić środek na nowy. Wyczyściłem łopatki i założyłem nowy środek. Wszystko chodzi ładnie, a jednak łapie notlauf. Dodam, że węże sprawdzone, n75 również, grucha chodzi ładnie :(

Moje auto to seat alhambra 1.9 auy. Proszę o analizę logów bloku 11. Dziękuje i pozdrawiam Marcin.

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/majer13_132931.html

LOG-01-011-xxx2.rar

Edytowane przez majer13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządnie ten log od 1300obr wciskasz start na 4200 stop. Z tego cięzko cos odczytać. Jeszcze zrób grupy 008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie. W temacie logów jestem początkujący, wiec jeśli ponownie źle je zrobiłem proszę o dokładne wytłumaczenie jak to poprawnie wykonać. A oto logi Grupy: 008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/majer13_132933.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 1500 obrotów zapodajesz żeby zapisywało wciskasz gaz do spodu i puszczasz dopiero przy 4500 nie możesz nawet na 1 sekundę odpuścić gazu bo gó..... z logowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło... grucha byla źle wyregulowana. Podczas składania przestawiłem środek turbiny przez co musiałem wyregulować cięgno gruszki. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności