Witam wszystkich. Mam problem, który od jakiegoś czasu próbuje rozwiązać, niestety bezskutecznie Mianowicie w moim klekocie zatarło się vnt, wiec postanowiłem wyczyścić. W czasie rozbiórki okazało się ze poszły również uszczelnienia, zbyt duży luz powodował już ocieranie się wirnika o ścianki. Postanowiłem wymienić środek na nowy. Wyczyściłem łopatki i założyłem nowy środek. Wszystko chodzi ładnie, a jednak łapie notlauf. Dodam, że węże sprawdzone, n75 również, grucha chodzi ładnie
Moje auto to seat alhambra 1.9 auy. Proszę o analizę logów bloku 11. Dziękuje i pozdrawiam Marcin.
Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/majer13_132931.html
LOG-01-011-xxx2.rar