Skocz do zawartości
robsONE20

odcinanie gazu na wiekszych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początek prosił bym moderatora o nie kasowanie tego postu, Objawy: jak odpalę silnik to chodzi normalnie nie skacze ani nie klekocze ale jak jadę dodaje gazu to kawałek się rozpędza i momentalnie odcina jak by gaz auto zwalnia i po chwili łapie z powrotem i tak co chwile, czasami mi nawet zgasł i musiałem próbować kilka razy kręcić zanim odpalił, nie idzie normalnie jechać, mechanik powiedział że przepustnica wymieniłem na nowa filtr paliwa tez wymieniłem i dalej to samo ;/ juz ręce opadają, proszę o pomoc jak ktoś może już się uporał z takim problemem. Pozdrawiam

 

---------- Dodano o 15:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:02 ----------

 

dodam jeszcze że jak jedzie na wolnych obrotach to nic sie nie dzieje chodzi normalnie jak powinien ale dodam gaz i to co pisałem wyżej .... ;/

Edytowane przez robsONE20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kopci Ci kolego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma zostać to zmień tytuł wątku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody, świece i cewki sprawdzałeś? :fajny Podmień cewki na początek. Nie kupuj - tylko pożycz skądś na sprawdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki dac temat ?, na poczatku jak odpalilem to lekko zakopcił bo stał kilka dni, a pozniej jak jechałem to nic kompletnie, tak sie dzieje własnie jak by jakies zwarcie sie robiło ;/ i dlatego odcina dotyka gdzie masy moze kabel jakis no juz tylu mechanikow patrzało to rozebrali by cale skasowali 10 tysi i nic nie zrobili ;/

 

---------- Dodano o 15:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:20 ----------

 

kiedyś miałem podobne objawy tylko jak dodawałem gazu to gasł ciągle wyczyściłem przepustnice i jak odjął gdzies 5 miesięcy a teraz podobny objaw, nie gaśnie czesto tylko właśnie odcina tak ten gaz ;/ to mechanik powiedział ze juz całkiem przepustnica siadła wymieniłem i adaptowałem ją kluczykiem i dalej ten gaz odcina, moze trzeba inne parametry wprowadzic kompem bo byłem u jednego mechanika ma sprzet za 3 tysiace dolarow ze stanow i wogole nie moze sie połaczyc z silnikiem a np z modułem komfortu tak ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności