Skocz do zawartości
pppawelek

Szukam układu do płyty głownej WINBOND W83627EHG

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, nie wiecie gdzie mógłbym kupić taki układ do płyty głównej jak w tytule? Bo mi się popsuł, a nowego nie mogę nigdzie znaleźć (oprócz alibaba.com i jakis zagranicznych ebayów).

Patrzyłem po starych płytach głównych, ale o takim oznaczeniu nie ma żadna.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, raczej jest to nie do dostania. Chyba że jakieś hurtownie elektroniczne ale wątpie, z którego roku i za ile była twoja płyta? bo może bardziej opłaca się kupić używaną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwy dokładnej płyty nie powiem, bo u kolegi co mi miał to lutować siedzi, ale chyba k9n z socketem pod AM2/AM2+. Coś koło 4/5lat będzie miała.

 

Besthorn dzięki! Tylko teraz trzeba sie zastanowić czy jest sens zamawiania tego układu za 30zł + 20 wysyłka do takiej płyty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę jest :D, faktycznie skoro wysyłka miałaby wynieść ok 50 zł to średnio się opłaca, były aukcje na allegro z tą płytą i poszła za 102zł z Ramem i chyba prockiem także lepiej chyba za czymś używanym się rozejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam jest AMD 5200+ procesor,

Troche mi szkoda bo wszystkie kondensatory wysokiego napięcia sa przelutowane, ale dokładac do starocia to chyba bez sensu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taki stary nie jest :) jak masz dobrego lutownika który da temu radę to możesz go poprosić, tylko to trochę ryzyko bo jak się coś nie uda to 5 dych w plecy, ale z drugiej strony nie musiałbyś kupować płyty za 100+ przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutownik jest spoko z tym nie bedzie problemów. Jak na krótko sie podłączy omijając ten układ płyta normalnie wstaje, a tak to nie reaguje wcale, wiec raczej na pewno to.

 

Popytam znajomych czy w starych płytach głównych nie ma takiego układu, może sie trafi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starego AsRocka, i w nim niestety taki układzik nie siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On podobno juz troche stary bo pamięta czasu pentium 1;)

 

Ale dzięki ze popatrzyłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności