Skocz do zawartości
Saxiw

OBD II Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie widziałem do którego wątku doczepić ten temat, więc robię to tutaj.

Czy ktoś z Was bawił się taką zabawką jak OBD II Bluetooth + program Torque na Androida ?

Jeżeli tak to mam 2 pytania:

Czy dobrze to działa, pokazuje wszystko jak należy?

Czy działa w Passacie B5 przed liftem, 2000 rok ? Bo niby działa od 2001 roku, ale przecież wejście OBD jest to samo więc chyba różnicy nie robi...

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Nie widziałem do którego wątku doczepić ten temat, więc robię to tutaj.

Czy ktoś z Was bawił się taką zabawką jak OBD II Bluetooth + program Torque na Androida ?

Jeżeli tak to mam 2 pytania:

Czy dobrze to działa, pokazuje wszystko jak należy?

Czy działa w Passacie B5 przed liftem, 2000 rok ? Bo niby działa od 2001 roku, ale przecież wejście OBD jest to samo więc chyba różnicy nie robi...

 

Pozdrawiam :)

 

Sprawa wyglada tak ze wszystkie wskazniki działaja prawidlowo bajer fajny bledy sie da kasowac ale tylko silnika. Mam passata b6 2009 r i działa a juz z polo 6n 98 r nie to nie zalezy od wyjscia obd tylko jaki masz zamontowany komputer.

 

 

Filmik nagryny przezemie ;)

 

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki bardzo.

Czyli jeżeli mi się uda to w moim Passacie będzie działać a jak nie to nie? Tak po prostu ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z tego co czytałem to autka od 99 r czyta ale wszystko zalezy od sterownika jaki masz, chociaz nie wiem czy jest sens zakupu gdyz w tym roczniku wgladu do duzej ilosci wskazników nie będziesz mial.

 

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam interface OBD II Bluetooth i aplikację Torque. Mam zamówione auto jak w profilu. Czy ten interface będzie działał z VCDS-Lite-1.2 na laptopie bądź tablecie z Windows 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie jaki kabel obd wybrać do passat b6 2007 BMP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam takie pytanie jaki bedzie odpowiedni obd 2 mini do passata 2006 silnik BKP 2,0tdi

taki zeby miał mozliwosc sprawdzenia hamulcy a dokładnie hamulca recznego elektrycznego bo jest z tym problem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

czy lepij kupic gotowy zestaw

http://allegro.pl/skaner-mini-vag506-pl-vw-audi-skoda-92-2015-fv-i5733594046.html

on widze ze w opcji ma zaciagniety hamulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności